EDHO Serkan Kimdir? Gerçek İsmi ve Oynadığı Diziler

Atv ekranlarının sevilen dizisi  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı akşamlarıtüm heyecanı ile izlenmeye devam ediyor. Dizide giden karakterlerin yerine yeni karakterler de dahil olmaya devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz hafta Hızır ve ailesine ihanet dolayısıyla Civciv ve karısı Ayşen karakteri istihbaratçılara bilgi sızdırmaktan dolayı öldürülerek diziden senaryo gereği ayrılmış ve yeni gelen bir istihbaratçı diziye dahil olmuştu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Serkan Kimdir? Gerçek İsmi Ne


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni gelen istihbaratçı Serkan karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi Osman Albayrak'tır. Osman Albayrak, 1977 doğumlu3 olan oyuncu 177 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kahverengi gözlü olan oyuncu birçok dizide rol almış tanınmış simalardandır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Serkan (Osman Albayrak) Oynadığı Diziler


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yei gelen istihbaratçı Serkan karakterine can veren Osman Albayrak en son Diriliş Ertuğrul Dizisinde Ural karakterinin sağ kolu Batuhan karakteri ile ekranlara gelmiş daha önce de Yavuz Bingöl ile bir yaz dizisi olan Aşk Zamanı dizisinde rol almıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=zluFVi-r5PA

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***