İstanbullu Gelin Adem Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi İstanbullu Gelin dizisi yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak izleyicinin dikkatini çekmeyi bir nebze de olsa başarmıştı. Ancak ilk reyting sonuçları yeterli olmadı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde nasıl bir performans göstereceği merak konusu oldu. Tam bu sırada diziye yeni karakterlerde dahil oldu. Diziye Adem karakteri dahil edildi. Şimdi Adem karakterini tanıyalım.

İstanbullu Gelin Adem Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?


Diziye 2. Bölüm itibarıyla dahil olan Adem Sezgin karakteri beklenmeyen bir sırla Boran ailesinin hayatına girecek. Dizi de kötü karakteri oynayacak oyuncu başta Faruk olmak üzere tüm Boran ailesinden hesap soracak. Dizi de Adem Sezgin karakterini canlandıran oyuncu Fırat Tanış'tır.1975 İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü okuyarak tamamladı. Tiyatroya lise döneminde başlayan oyuncu bir süre şehir tiyatrosunda görev yaptı. Müzikle de uğraşan oyuncu bestelerini Emre Altuğ ve Levent Yüksel gibi sanatçılar okudu. 2013 yılında televizyon dünyasına ara vermişti.

İstanbullu Gelin Adem (Fırat Tanış) Oynadığı Diziler?


Fırat Tanış bir çok sinema dizi ve tiyatro oyunlarında oynadı. Yedi Tepe İstanbul, Sır Çocukları, Kin ve Gül, Şeytan Ayrıntıda Gizli, Aşka Sürgün, Ihlamurlar Altında, Trambay, Felek Ne Demek, Menekşe ve Halil, Beyaz Melek, Geniş Aile, Vay Arkadaş, Bir Zamanlar Anadolu, Bir Zamanlar Osmanlı, Sürgün İnek, Karınca Kapanı, Ulan İstanbul, Yeşil Deniz, Öğrenci İşleri, Mavi Gece, Hep Yek, Olaylar Olaylar, Somuncu Baba-Aşkın Sırrı gibi projelerde yer almıştır. Ayrıca oyuncunun bir çok dalda en iyi erkek oyuncu ödülleri vardır.

Fırat Tanış Geniş Aile Video!


https://www.youtube.com/watch?v=f6pfZaFQEPw

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***