İstanbullu Gelin Adem Kimdir? (Fırat Tanış) Oynadığı diziler

İstanbullu gelin dizisinde hepimizin çok yakından tanıdığı Adem karakterini canlandıracak olan Fırat Tanış dizide 5. bölümde ekranlarda görünüyor.Uzun soluklu dizi geniş aile dizisinden en çok hatırlayacağımız Fırat TANIŞ kimdir peki.İstanbullu Gelin Adem Karakteri Fırat Tanış Kimdir?

5 Mayıs 1975 günü İstanbul Kadıköy’de Dünyaya gelen başarılı oyuncunun asıl ismi  Nuri Fırat Tanış’dır. Gürcistan kökenli olan Fırat Tanış, orta öğretimini Mehmet Beyazıd Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim alarak devam etmiştir.

https://youtu.be/sIWJJVNxzOM?t=45

İstanbullu Gelin Adem Kimdir? Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Daha önceleri en çok müzikle ilgilenen Fırat Tanış, Levent Yüksel, Teoman, Gülay ve Emre Altuğ gibi ünlü isimlerle beraber çalışmıştır. 2012 yılında ”Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam” isimli dizide ”Patrona Halil” karakterine can vermiştir.

İstanbullu Gelin Fırat Tanış hangi Dizilerde Oynadı?

Başarılı oyuncu Ihlamurlar Altında”, ”Yeditepe İstanbul”, ”Beyaz Melek”, ”Geniş Aile”  Son olarak 2016’da ”Rus’un Oyunu” isimli sinema filminde ”Serhat Vasbi” karakteri ile ekranlara çıkmıştır.

İstanbullu Gelin Dizisi Adem (Fırat Tanış) Evli mi?

Kübra Tanış ile evli olan Fırat Tanış dizide ise Adem karakteri ile izleyenlerin karşısında olacak.

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***