İstanbullu Gelin dizisi Süreyya Vurulacak mı?

İstanbullu gelin dizisi gerek oyuncu kadrosu gerekse dizi müzikleri ile başrollerinde Özcan Deniz in rol aldığı yeni dizilerden birisi olma özelliğinin yanı sıra konusu olarak ta oldukça beğenilen Cuma akşamları bizlerle olan dizide düğününe silahı ile gelen kime vurdu?

İstanbullu gelin dizisinde kim vuruldu?İstanbullu gelin dizisinde erken veda mı var? Özcan Deniz düğünde yaralandı mı? Tüm bu soruların yanıtlarını bir daha ki bölümde bulacağız.

Esma Sultan, Faruk’un evlilik kararından vazgeçmemesi üzerine, Süreyya’yı konaktan göndermek için en büyük hamlesini yapmıştır. Boran Konağına gelin girecekse o gelin Esma Sultan’ın seçtiği kişi dışında kimse olmaz.

[embed]https://youtu.be/KMfWXIEtA8w?t=4[/embed]

 

Fikret, yıllardır âşık olduğu İpek’le evlenecek olmasının mutluluğunu yaşarken, Faruk, Esma Sultan’a aldığı bu kararın hesabını sorar. Esma Sultan, Boran ailesinin itibarına uygun gelini bütün Bursa’ya duyurmak için hazırlıklara çoktan başlamıştır.

Düğün hazırlıklarını, özellikle Süreyya’yı hiçe sayarak sürdürürken Düğününe düşen bomba, Boran ailesinin büyük felaketi olarak geceye damgasını vurur…

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***