Savaşçı Albay Halil İbrahim Kim? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler

Fox ekranlarında merakla beklenen Savaşçı Dizisinin kadrosu netleşmeye başladı. Mert Kılıç, Berk Oktay,Yıldız Çağrı Atiksoy,Murat Serezli ve Uğur Biçer gibi isimlerin rol aldığı dizide kimin hangi rolde olduğu netleşmeye başladı.

Savaşçı Dizisi Albay Halil İbrahim Kim


Güneydoğuda Bordo Berelilerden bir TİM'in yaşadığı hikayeleri konu alan dizide Albay Halil İbrahim karakteri ile Tim Komutanı olarak rol alan ünlü oyuncumuzun gerçek adı Murat Serezli'dir.  Albay Halil İbrahim oldukça mütevazi ve emrindeki askerlerle var olduğunu onlar olmadığına bir hiç olduğunu düşünen bir karakterdir. 

Albay Halil İbrahim karakterine can veren Murat Serezli 1974 İstanbul doğumludur. Aynı zamanda anne ve babası da tiyatro oyuncusu olan Murat Serezli uzun yıllar Reklam, Seslendirme, 3D  Animasyon gibi bilgisayar programları ile ilgilenmiştir.

Savaşçı Dizisi Albay Halil İbrahim (Murat Serezli) Oynadığı Diziler


Murat Serezli Savaşçı dizisinde Albay Halil İbrahim karakteri ile karşımıza çıkarken ayrıca birçok reklam, tiyatro ve sinema filmlerinde de rol almış. Ancak size şimdi oynadığı diğer dizlerden bahsedelim. Murat Serezli İşler Güçler, Hayat Bilgisi, Tatlı Bela, Derman, Türk Malı, Yalan Dünya, Sevdaluk, Böyle Bitmesin ve son olarak da Atv ekranlarında yayınlanan Yeter dizisinde rol almıştır.

Savaşçı Dizisi Albay Halil İbrahim (Murat Serezli) Vidiosu


https://www.youtube.com/watch?v=IaAdhb_nM3U

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***