Yeni Gelin Dizisi 3.Bölüm Çalan Şarkı ve fragman

Yeni Gelin Dizisi Sow tv ekranlarında devam ederken dizide dizide Hazar ın Bellanın evden gitmesini engellemek için kafasına vurarak onu bayıltır.Ev sakinlerinin onların yatak odasındaki hallerine şaşırırken Kafası yarılan Hazar ayıldıktan sonra kendisine ne olduğunu sorguladı bir müddet.Abisine bir şey olduğundan endişe eden Hazar Kaan  abisinin iyi olduğunu görünce sevindi.Kısa sa karşı kısas olarak Şirin i karşı tarafa vermeye razı olan Hazar ın abisi Kaan  bu durumun Şirin e Hazar ın  söylemesini ister.

Hazar ın Şirine biz seni Dilan a verdik demesi üzerine çok şaşıran Şirin Ferat a olan aşkına rağmen Baran  ile evlenecek mi?

Şirin Duranlara Gelin gidecek mi?

Bakalım Şirini Bella kurtarabilecek mi?

Tüm bu soruların yanıtını dizinin ilerleyen bölümlerinde hep beraber göreceğiz.

Yeni Gelin Dizisi 3. bölümde çalan Sevemedim kara gözlüm şarkısı ve Yeni Gelin 3.Bölüm fragmanı ve fragmandan yola çıkarak sizlere kısa açıklamalarda bulunmak istiyoruz.

[embed]https://youtu.be/yXcMOaAz74g?t=33[/embed]

Baran ile evlenmek istemediğini söyleyen Şirin Dizide töre cinayetine kurban gidecek mi?Tır çeker 5-10 ton benim gönlüm çeker Paris Hilton dizide komik sözler den biriydi.

Sevemedim kara gözlüm yeni gelin 3.bölüm  seni doyunca
Hep kıskandım seni elden yıllar boyunca  yeni gelin dizi müziği
Kuşlar gibi ikimiz bir yuva kuralım
Ayırmasın mevlam bizi ömür boyunca

Aramıza kimse gelip girmesin
Ayırmasın mevlam bizi ömür boyunca

Bana cefa ediyorlar bilmem nedendir
Benim korkum senden değil kaderimdendir
Herkes bana deli diye gülüp geçiyor
Senin aşkın beni kara gözlüm deli ediyor

 

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***