Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta Tarihte Nasıl Öldü

Diriliş Ertuğrul dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan ve Ertuğrul beyin onu Vural beyin okundan kurtarması ile ona olan minnet borcu için Ertuğrul Beyin yanından ayrılmayan ve konuşması ile diziye renk katan Haçaturyan usta 5 Nisan günü yayınlanan  bölümde Vural Bey tarafından öldürüldü.Ertuğrul ise kardeşi Dündar beyi kurtarmayı beklerken Haçeteryan Usta nın cansız bedeni ile karşılaşır.

Diriliş Ertuğrul hayranları onu altına olan sevgisi ve altın bulması ile tanımıştı.

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta Kimdir? Gerçek Adı Ne?
Diriliş Ertuğrul Dizisinin yeni sezon oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Diziden Haçaturyan Usta karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi Gökhan Bekletenler’dir. Gökhan Bekletenler 25 Ocak 1971 İzmir doğumlu olan Gökhan Bekletenler Eğitim hayatını Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü okuyarak tamamlamıştır.

https://youtu.be/LdsHTUncX_0?t=70

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta Kimdir? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta Kimdir? Gerçek Adı Ne?
Diriliş Ertuğrul Dizisinin yeni sezon oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Diziden Haçaturyan Usta karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi Gökhan Bekletenler’dir. Gökhan Bekletenler 25 Ocak 1971 İzmir doğumlu olan Gökhan Bekletenler Eğitim hayatını Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü okuyarak tamamlamıştır.Diriliş Ertuğrul’da ise çok yetenekli bir ustadır. Hayatında bir çok dönüm noktası bulunan Haçaturyan Usta, tecrübesi ve yeteneği ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca dizide Ertuğrul’un verdiği vazife gereği Karacahisar Kalesine bir dükkan açarak kalede olup biten ve gelen giden ile ilgili Ertuğrul’a bilgi vermekle görevlendirilmiştir.dirilis-ertugrul-hacaturyan-kim

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta (Gökhan Bekletenler) Oynadığı Diziler
Diriliş Ertuğrul dizisinde önce Hancı Pazar’ın kölesi, sonra da Ertuğrul Bey’in madencisi karakteri ile tanıdığımız Hacaturyan Usta karakterine can veren Gökhan Bekletenler daha önce de Kurşun Yarası,Hayalet, Aşka Sürgün, Kara Yılan,Güz Sancısı,Bitmeyen Şarkı,İnsan Aldandı,Emanet, Ezra, Azim Kahramnı Ayşe Gökhan Bekletenler’in oynadığı diziler arasındadır.

Sevilen Karakter Haçaturyan Usta Bu akşam yayınlanan bölümde diziye veda etti.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***