Ertuğrul Bey Diziden ne zaman ayrılacak?

Trt ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinde bu sezon sonunda Engin Altan Düzyatan ın diziden ayrılacağı ve diziye veda edeceği konuşuluyor.Diriliş dizisinde Ertuğrul beyin ölümü ile başka bir boyuta geçilmesi düşünülen dizide 4. sezonda dizide Ertuğrul beyin 3. oğlu olan Osman beyin sezonu olması beklenen dizide Ertuğrul bey karakteri ile diziye renk katan başarılı oyuncu Engin Altan DÜZYATAN ın da bu vesile ile diziye veda etmesi bekleniyor.Tarihimizi anlatan ve Çarşamba akşamlarına renk katan başarılı dizi Diriliş Ertuğrul dizisinde ilerleyen bölümler ve gelecek tarih te aynı başarıyı yakalayabilecek mi?

[caption id="attachment_47940" align="aligncenter" width="521"] ertuğrul bey diziden ayrılıyor mu[/caption]

Engin Altan Düzyatan  Diriliş Ertuğrul Dizisinden Ne zaman Ayrılacak?

Diriliş Ertuğrul dizisi ile adeta bütünleşen Engin Altan DÜZYATAN dizinin ilerlemesi ve senaryosu gereği  yavaş yavaş Osman Bey dönemine geçiyor olması sebebi ile dizinin senaryosundan çıkması ve artık bu dizide yer almaması gerektiğinden dizide ilerleyen zamanda olması bekleniyor.YAni hemen üzülmeye gerek yok senaryoyu sadece senaristler bildiği için diziden ne zaman ayrılacağı konusunda sizi yanıltacak bilgiler vermekten kaçınıyoruz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***