Eşkiya Dünyaya Tipi (Murat) Gönül (Zara) Aşkı

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde 25 Nisan akşamı yayınlanan bölümde diziye Gönül karakteri ile giren ve söylediği Gönül dağı türküsünü seslendiren Zara dizide konu gereği Tipinin eski aşkı olduğu ortaya çıkıyor.Adeta kendinde geçen Tipi işi gücü bırakıp sadece Gönül ü düşünmeye başlar.Bu duruma çok sinirlenen Tipinin ablası emine ise Tipi nin arkadaşlarına silah ile ateş bile eder.

Eşkıya Dünyaya Gönül (Zara) Kimdir?


Hızır reis ise toplantıya gelmeyen ve Gönül için dışarı çıkarım sadece diyen Tipiye Gönül ün duymayacağı ortamda toplantıya gelirsen seni Gönül e götürürüm diyerek ikna etti.Edho dizisinin sevilen karakteri ve daima üşüdüğünü dile getiren ve üstünden çıkarmadığı çelik yelek ile dizide ilk günden itibaren büyük bir beğeni kazanan Tipi karakterinin adının da Murat olduğu bu bölümde öğrenilmiş oldu.Hep üşüyerek gördüğümüz Tipi nin Edho nun bu akşam yayınlanan bölümünde yanıyorum diye ortaya çıkması ise ilginç anların yaşanmasına sebep oldu.Dizide ise en çok merak edilen konu ise Tipi ve Gönül aşkının geçmişi oldu.

[caption id="attachment_48551" align="aligncenter" width="506"] Eşkıya Tipi ve Zara Aşkı[/caption]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zara Gönül Dağı Türküsü

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***