Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avninin abisi Rüstem Kim

Salı akşamlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz da sular durulmuyor.Alparslan Ünal'ı masada vurdu ama silah kuru sıkı mıydı yoksa gerçek mi şimdilik belli değilÜnal Kaplan ın vurulmasından hemen sonra Masaya hepinizle ayrı ayrı tanışmamıştık ancak bundan sonra dost olmak isterim diyen CIA ajanı Ünal şüphelenmesin diye dikkatleri Avni nin üzerine çektiğini belirterek Alparslan ın gayet iyi bir iş çıkardığını söyledi.

Ünal ın öldürdüğünü zannettiği kişi kim. Avnin nin abisi yeni bölümde karşımızda olacak.Avni'nin abisi Rüstem kim? Eşkıya Rüstem Gerçek adı ne? Oynadığı diziler neler?Eşkıya dizisinde Rüstem karakterini canlandıracak oyuncu ile ilgili ayrıntıları sitemizin bu bölümünden sizlerle paylaşacağız.

Belirttiğimiz gibi Ünal Kaplan Hala Hayatta bu bir oyundu ve Alparslan Ünal Kaplan a gerçek mermi atmamış.

Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avni'nin Abisi Kim Diziye Ne Zaman Katılacak Kaç Bölüm Oynayacak? Yeni Bölümde Avni'nin abisi ortaya çıkacak mı?

[kirmizibuton]Evet arkadaşlar tahminleri alalım yorum bölümünden Rüstem karakterini kim canlandıracak[/kirmizibuton]

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***