Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rüstem) Can Gürzap Kimdir

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin 18 Nisan da yayınlanan bölümünde Tipi nin türkü merakı diziye damga vurdu.Dizide Tipi karakterini canlandıran oyuncunun güzel sesli bayanlara zaafı olduğu ortaya çıktı.Hızır Reis ve adamlarının aradığı Cemil i arama bahanesi ile gece hayatına çıkan Tipi Ateş ve arkadaşları ilk gece gittikleri gece kulübünde çalan yabancı müziği beğenmezler.

Öte yandan Türkiye ye gelen ve diziye Rüstem karakteri ile giren yeni oyuncu masadaki ilk toplantıda öldürülecek mi.Ünal kaplan ın öldü gibi gösterilerek istihbaratçıların evinde saklanması artık oldukça zorlaşmıştır.

Eşkıya dünyaya dizisine şaşalı bir araç ile giriş yapan Rüstem bakalım dizide ne gibi etki gösterecek.Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine Kurtlar vadisinden Davut Tataroğlu olarak tanıdığımız başarılı oyuncu Can Gürzap Rüstem Karakteri ile diziye 18 Nisanda Giriş Yaptı.

 

[gributon][kirmizitext]Eşkıya Dünyaya Gönül (Zara) Kimdir?[/kirmizitext][/gributon]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***