Diriliş 88. Bölüm Tüyoları

Diriliş Ertuğrul tüm hızıyla devam ederken dizinin  88. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmandan anladığımız kadarı ile dilimiz döndüğünce sizlere 88.bölümde olacaklar ili ilgili görüşlerimizi ve tahminlerimizi aktarmaya çalışalım.

Diriliş 87.Bölümde diziye Ebu Mansur Karakteri ile yeni bir oyuncu dahil olmuş dizinin son bölümünde Ertuğrul bey ve komutan vasilyus arasındaki savaşta Ebu Mansur un yanında bulunan koruması ona sultanım diye etmiş ve akıllarda soru işareti bırakmıştı.Bu konuda iki tahminimiz bulunuyor.Tahmin 1- Ebu Mansur karakteri ile diziye giren oyuncunun Sultan Alaaddin olması.

Tahmin 2- O bölgede olan bitenleri öğrenmek için Sultan tarafıondan görevlendirilen sultanın oğlu da olabileceği yönünde.Zira Bu tahminimizin dayanağını oluşturan en önemli ayrıntı ise Saraylı olan Ertuğrul beyin hanımının Ebu Mansur u bir yerlerden hatırlıyor olması.Eğer Ebsu Mansur Karakteri Sultan Alaaddin olsa Halime Hatun un bu yüzü unutması beklenmeyen bir durum olarak tahmin yürütmemizin ana sebebi.Diğer taraftan dizinin son bölümünde İbnü'l  Arabi nin gözyaşlarının verilen şehitler için olduğunu düşünmekteyiz.Aliyar bey Vasilyus'un baskınında sağ göğsünden okla yaralanmış ve yerde kamıştı.Aliyar beyin sağ göğsünden yaralanması tahminlerimizi hayatta kalacağı ve dizinin ileri ki bölümlerine devam edeceğini düşündürmektedir.Çolpan Hatunun hamile olması Komutan Vasilyus u oldukça sevindirmiştir Zira çavdar obasına onu tekrar göndermek amacını güttüğünü anlamak hiçte zor olmadı.

https://youtu.be/BJoVNlxylWM?t=7

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***