Diriliş 89.Bölüm Fragman Yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinde 17 Mayıs akşamı yayınlanan bölümde özetle Aliyar Beyin ölmesi kesinleşti, senoryo gereği diziden ayrılan Aliyar bey in başka bir projede yer alıp almadığı konusunda henüz bir bilgi yok.Komutan Vasilyus un kurduğu pusuda ok la yaralanan ve daha sonra aldığı kılıç darbeleri ile ağır yaralanan Aliyar Bey seneryo gereği şehit olarak diziden ayrıldı.Diğer taraftan ise dizide Halime Hatun un zorda olsa doğumu gerçekleşti, Halime Hatun ve ertuğrul beyin ikinci çocuğunun adı Süleyman Şah vasiyeti üzerine Savcı oldu Kulağına ezanı ise Sultan Allaattin Okudu.

Diriliş dizinde diğer taraftan Sultan Alaattin Uç Beyi olarak Ertuğrul beyi görevlendirdi.Muhtemelen 89. bölümde tüm Türkmen obaları beylerinin toplanacağı bir toplantıda Sultan bu görevi Ertuğrul beye verdiğini söyleyecek.Aliyar beyin kardeşi ise Çavdar Obasında yeni bir bey seçilene kadar obanın beyliğine Aliyar Beyin vasiyeti üzerine beyliğe refaket edeceğini söyleyerek kendisi ile evlenmeye gelen Sadettin Köpek ile evlenmekten vazgeçtiğini söyler.

Diriliş 89. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Fragman yayınlandığında sitemizde yerini alacaktır.

Diriliş 25 Mayıs 2017 Var mı?

Diriliş Yeni bölümleri ile her Çarşamba sizlerle Trt ekranlarında.

Yorum

  1. Dusmanaskeriyaralandieveterturulbeysezonbolumundeolecektir9 Ekim 2017 22:45

    Artukbeygizlibirgorevivardirondanfilimdegorunmuyor

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***