İstanbullu Gelin 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 11. Bölüm Tüyoları. Süreyya Gerçeği Öğrenebilecek Mi? Faruk bir oğlu olduğunu öğrenebilecek mi?

İstanbullu Gelin


Star TV ekranlarında yayınlanan Özcan Deniz ve Aslı Enver'in baş rollerinde bulunduğu 03 Medyanın yapımcılığını yaptığı "İstanbullu Gelin"in 11. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Begüm krizi gitgide büyüyen bir hal alıyor.

İstanbullu Gelin - dizihabersitesi.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevilen Dizinin son bölümünde Faruk'un eski sevgilisi Begüm geri dönmüştür. Begümün geri dönmesine şüphe ile yaklaşan Faruk Begümün dönüşüne baya bir öfkelenmişti. Yıllar sonra geri dönen Begüm'ün ise anlatmak istediği bir sırrı bulunuyordu. Bu sır Faruk ile kendisinin bir oğulları olması idi. Fakat Begüm Faruk'un sinirli hareketlerinden dolayı bu haberi Faruk'a söyleyemedi. Süreyya ise Faruk ve Begüm ikilisini eski arkadaş olarak biliyordu; sevgili olduklarından haberi yoktu. Begüm'ün anlatmak istediği sırrı dizinin sonunda Faruk'un karşısına çıktı.

[caption id="attachment_48595" align="alignleft" width="444"] Istanbullu-Gelin-dizihabersitesi[/caption]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dizinin yeni bölümünde heyecan devam edecek Faruk oğlu olduğunu öğrenecek. Bu haber Faruk tarafında bir akıl bulanıklığına sebep olacak. Süreyya ise eski arkadaş olarak bildiği Begüm ve Faruk'un eskiden sevgili olduklarını öğrenecek fakat muhtemelen çocuktan ilk aşamada haberi olmayacak. Esma sultan tekrar Süreyya ile karşı karşıya gelecek. Bu bölümde baya bir tartışma bizi bekliyor.

 

İstanbullu Gelin Begüm Kim? Oynadığı DizilerTıklayınız


İstanbullu Gelin Faruk Kim? Oynadığı DizilerTıklayınız


İstanbullu Gelin Süreyya Kim? Oynadığı DizilerTıklayınız


0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***