Savaşçı Dizisi 5. Bölümde Neler Olacak, Yüzbaşı Ölecek mi?

Yeni Dönem de Dizilerimiz Hakkında


Konu dizi olunca her dönem başka bir tür izliyoruz ve galiba bu Türkiye'nin geçtiği dönemlere de paralel ilerliyor. Bir dönem Muhteşem Yüzyıl ile başlayan furya bir çok tarih dizisiyle devam etmişti. Osmanlı Dönemini en çok andığımız zamanlardı. Hürrem, Kösem, Ertuğrul gibi bir çok tarihi karakteri dizilerde izledik ve hala izlemeye devam ediyoruz.

Tam bu furya tuttu ve güzel gidiyor derken ülkemizde ki terör olayları izlenilen ve merak edilen bir çok dönem ve konuyu geride bıraktı. Vatanını bu kadar seven ve bu kadar milliyetçi bir milleti, en çok Vatanım Sensin gibi bir proje etkileyebilirdi. Kurtuluş Savaşı Dönemi'nin sadece İzmir de yaşanan bölümlerini izlemek bile her bölümde insanın tüylerini diken diken ediyor. Sanırım şimdi ki dönem de, Vatanım Sensin ile başlayan, vatan sevgisi ve savaşı anlatan dizi dönemine bir çok dizi daha ekliyor. Söz, İsimsizler ve Savaşçı da bu dizilerden oldu.

 

Yüzbaşı Kağan Kurtulacak mı?


Gururla izlediğimiz Savaşçı dizisinde Bordo Bereli askerlerimizin her bölüm maceralarını izliyoruz ve izlemeye de devam edeceğiz. Son bölüm de Yüzbaşı Kağan terörislerin elinde öldürülecek mi diye merak ediyoruz. Bildiğim şey Yüzbaşı Kağan ölmez. Bizim kahraman askerlerimiz yetişir, çatışır ve kurtarır. 5. bölüm de şahsen merak ettiğim Yüzbaşı değil de onu kurtarmaya gidenlerden ölen olacak mı? Heyecanla izleyip göreceğiz.

Savaşçı Dizisi 5. Bölüm Fragmanı0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***