Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşıya Ne Olacak?

Savaşçı dizisinin 7 Mayıs 2017 akşamı yayınlanan bölümünde sınır dışı bir operasyona giden kılıç timi geride Kaan yüzbaşını bıraktı.

[caption id="attachment_37848" align="aligncenter" width="534"] savaşçı 16 nisan var mı[/caption]

Kılıç timi Yahya Batur u kurtarmak için sınır dışı bir operasyon yapmışlardı.Düşmanların sayıca çok olmasından dolayı bir kaç parçaya bölünen kılıç tipi öncelikli görevlerinin Yahya Batur u kurtarmak olduğunu öne sürerek çıkan çatışmada yaralanan Kaan yüzbaşı ve bir asker ile Yahya Batır u Türkiye sınırına götürürken Kaan yüzbaşı yaralı olduğunu yavaş hareket ettiğini ve görevlerinin Yahya Batur u kurtarmak olduğunu söyleyerek geride kalır ve teröristlerle çıkan çatışmada sağ olarak yakalanır ve akıbeti de bilinmez.Bu arada Tepegöz tarafından Kaan Yüzbaşının evi de taranır. Albay Kopuz ise Yüzbaşı Kaan Bozok ile irtibatın kesildiğini karşılarındaki gücün her noktadan saldırdığını savaş görmüş  adam istediğini söyleyerek geri de kalan arkadaşlarını kurtarmak için   gönüllü adam istediğini söyler.Helikopter ile bölgeye doğru emrindeki  adamla hareket eden Albay Topuz bakalım Yüzbaşı Kaan ı kurtaracak mı?

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***