Yeni Gelin 11 Bölüm Fragmanı yayınlandı. 11 Bölüm Özeti. 10. Bölüm Özeti.

Yeni Gelin Dizisi


Show TV'nin yeni dizilerinden Yeni Gelin kısa zamanda binlerce kişinin beğenisini topladı. yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler 'ın kaleme aldığı başrollerinde Jessica May, Tolga Mendi ve pek çok Türk oyuncunun yer aldığı komedi, aşk, drama formatında ki dizi izleyenlerini eğlendirmeye devam ediyor.


Yeni Gelin Dizisi 10. Bölüm Özeti


[kirmizitext]Bella[/kirmizitext]’nın hayatta en çok istediği şeye, bir bebeğe sahip olmak için tedaviye ihtiyacı vardır. [kirmizitext]Nazgül[/kirmizitext], duruma el koymuştur. Bu haber, üç elti arasında bir sır olarak saklanacak ve alternatif tedaviler denenecektir. Bu yüzden soluğu Durdu Ebe’de alırlar. Koca karı ilaçlarıyla ve batıl inançlarla sorunun çözüleceğine inanırlar. Konaktaki kadınların gündemiyse bambaşkadır. Kadınlar, nikahtan vazgeçmiş ama güvence istemektedir. Bu yüzden [kirmizitext]Kalender Ağa[/kirmizitext]’nın mallarından hak isterler. Asıl sorun, ağalığın nişanesi Çukurtarla’nın kime gideceğidir. Kadınlar bir yandan; Kalender’in talimatıyla [kirmizitext]Kör Hasan[/kirmizitext] ve [kirmizitext]Müsellim[/kirmizitext] de bir yandan Çukurtarla’da keşif yaparlar. Ve iki taraf da oranın sıradan bir tarla olmadığını anlarlar. Nazgül, Bella’nın derdine çare olmaya çalışırken [kirmizitext]Kağan[/kirmizitext]’la problemlerini de çözmeye başlamıştır. Elmas, hayatlarından tamamen çıkıp gitmiştir. Kağan’la balayı planları yaparlar. Bella, onları böyle görmekten çok mutludur. Bir de kendi derdine çare bulsa her şey dört dörtlük olacaktır. Durdu Ebe’nin şifa diye önerdiği “sümbül teke” otunu bulmaya kararlıdır. Fakat bu kararlılık, onu kelimenin tam anlamıyla uçurumun kenarına getirecektir.


Yeni Gelin 11 Bölüm


Yeni Gelin Dizisi 11. Bölümü 20 Mayıs Cumartesi günü ekranlarda olacak. Peki 11. Bölümde neler olacak? Konaktakiler Bella'nın sırrını öğreniyorlar. Bella şimdi neler yapacak. Doktorun bir süre çocuğunun olmayacağını söylemesi şaşkınlık yaratıyor. Şirin kem gözleri ile nazar değdirdiği suçlaması ile karşı karşıya kalıyor. Polis Şirin'i hakkında ki şikayetten dolayı gözaltına alıyor. Kalendar ağa bu duruma çok sinirleniyor. Üç elti işbirliği yapmaya devam ederken. Kısırlık iddiası eltileri zor duruma sokuyor. Yeni Bölüm gene heyecanlı ve bir o kadar komik sahneleriyle bizleri bekliyor.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***