Diriliş Ertuğrul Ares Kim

Diriliş Ertuğrul Ares Kim


Diriliş Ertuğrul dizisinin 14 Haziran günü yayınlanan bölümünde ölen tekfurun yerine kaleye gönderilen Komutan Ares Kimdir? Diriliş Ertuğrul Ares Kim Komutan Ares Tarihte var mı dır? Sorularının cevaplarını dizihabersitesi ekibi olarak sizlerle paylaşalım.

[caption id="attachment_54138" align="aligncenter" width="976"] Diriliş Ertuğrul Ares Kim[/caption]

Ölen Komutan Vasilyus un yerine kaleye gönderilen yeni komutan Ares bakalım Sultanın kaleyi teslim etme çağrısına nasıl yanıt verecek.

Diriliş Ares gerçek adı ne oynadığı diziler?


Diriliş Ertuğrul Ares Kim 


Diriliş Ertuğrul Dizisi son bölümünde tekfur ölmüştü. Diriliş Ertuğrul son fragmanında kalaye yeni gönderilen komutan olan Ares isimli karakteri canlandiran oyunumuzun gerçek adı Cemal Hünal'dır. Oyuncumuz,2 Ekim 1976 İstanbul Maçka Teşvikiye doğumlu oyuncu Saint Benoit Fransız Lisesi'nde ilk okul eğitimini tamamlamıştırp. İskoçya'da Gordonstoun International Summer School'da Üniversite eğitimini tamamlamıştır. Ulak filmi ile oyunculuk hayatına başlayan oyıuncu Issız Adam filmiyle tanınmıştır. İstanbul Nişantaşı'nda bir restoranı ve İstanbul Adalarda bir club tarzında işletmesi bulunmaktadır. Leyla İle Mecnun, Adanalı, Kış Masalı, Romantik Komedi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Muhteşem Yüzyıl, Romantik Komedi 2 ve Mahmut ile Meryem dizilerinde rol almıştır.

 

Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***