Savaşçı Kaan Yüzbaşı Diziden Ayrılıyor mu 9.Bölüm Fragmanı

Savaşçı dizisinin son 9.bölüm fragmanında Kaan Yüzbaşının fragmanın son sahnesinde artık ben yokum demesi diziyi severek izleyenlerin kafasını karıştırdı ve diziden ayrılıyor mu sorularını akıllara getirdi.Dizide rol gereği örgüte destek veren birinin kızı ile arkadaşlığı olan Kaan Yüzbaşı olarak bilinen karakterin kızın babasının örgüt ile görüştüğü ortaya çıkınca Kaan Yüzbaşı bakalım ne yapacak.

ÇAkalın Aslandan avını çaldığını söyleyen Bozok yüzbaşı karakol önündeki baskında Ayhan üsteğmen karnından vurulur.Ayhan Üsteğmen ölecek mi soruları akıllara gelirken Aslı babasının arkadaşının teroristler ile işbirliği içinde olduğunu öğrenmesi de fragmandan anladığımız.
Savaşçı 9.Bölüm Fragmanı İzle

https://youtu.be/QoG9crM5y8g?t=63

Savaşçı dizisinde 9.bölümde otogar baskınından tutunda askerlerin hafta sonu izninde bombalı saldırıda dahil bir çok eylemi yapan ve bütün ülkelerde aranan devlet düşmanı ile istemeden de olsa tanışması 9. bölümde gerçekleşiyor.

Öte taraftan Yüzbaşı Bozok un arkadaşları ise onu terorist bir kıza aşık olmakla suçlar ve çay içerken bile aldığı bilgileri örgüte verdiğini ima ederek onunla tartışırlar.


 

2Yorum

  1. Peki eyer bilen varsa ne olur lutfen cevap yasin bu akşam mert kiliç girecekmi

    YanıtlaSil
  2. Peki kaan gidecekmi bilen varsa suylesin ne olur

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***