Çukur Dizisi Sena Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi? Oynadığı Diziler

Çukur Dizisi Sena Kimdir?


Ay Yapımın yeni dizisi "Çukur" cast çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Dizinin yayınlanacağı kanal olarak ise Show TV olacağı gelen bilgiler arasında.  Daha önceden dizinin adının "Aras" olacağı duyurulmuştu ama Ay yapım tarafından isim değişikliği yapılarak dizinin adının "Çukur" olması kararlaştırılmış. Çukur dizisinin en önemli faktörlerinden biri İçerde dizisi gibi büyük bir beğeni toplayan bir dizinin ardından Aras Bulut İynemli'nin baş rolünü oynadığı iddialı bir yapım olmasıdır. Çukur Dizisinde, babasından ve ailesinden uzaklaşarak bir müzik grubunda gitar çalan Aras (Aras Bulut İYNEMLİ) karakterinin sevgilisi rolünü canlandıracak olan SENA karakteri. Çukur Dizisi Sena Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi? Oynadığı Diziler nelerdir? Bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Çukur Dizisi'nde Sena karakterinin hikayesi şu şekilde: Babası eski bir polis olan ve annesinin ölümünden babasını sorumlu tuttuğu için evden ayrılan güzel genç bir kızdır. Dizide Sena karakterini canlandıran güzel oyuncumuzun gerçek adı Dilan Çiçek DENİZ. 

[caption id="attachment_52129" align="aligncenter" width="406"]Çukur Sena Kim Çukur Dizisi Sena Kim[/caption]

 

[kirmizitext]Çukur Sena Kimdir[/kirmizitext]


Dilan Çiçek DENİZ 28.02.1995 (22 Yaşında) Sivas doğumludur. Güzel oyuncumuz Sivas doğumlu ama Antalya'da büyüyen Öğretmen bir anne-babanın tek çocuğudur. Güzel oyuncumuz 177 cm boyundadır. Küçük yaşlarda para kazanma isteği ile adımlar atmak isteyen oyuncumuz henüz 15 yaşında iken öğretmenin yönlendirmesi ile belediye konservatuvarına yazılmıştır. Üç sene tiyatrolarda rol almıştır. Oyuncumuz köşe yazarı Okan Can Yantır ile beraberdir.

[caption id="attachment_52130" align="aligncenter" width="402"]Çukur Dizisi Sena Kim Çukur Dizisi Sena Kim[/caption]

 

Çukur Dizisi Sena Kim?


Dilan Çiçek DENİZ, 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında ikinci olmuştur. oyuncumuz en son Bodrum Masalı Dizisinde rol almış ve dizide Su isimli karakteri canlandırarak büyük beğeni toplamıştır. Aras dizisinde nasıl bir oyunculuk sergileyeceği merak konusu olmaya başladı. Sonuçta Çukur Dizisi'nin bir mafya dizisi olacağı duyurulmuştu Ay Yapım'ın İçerde Dizisi benzeri aksiyon yüklü bir dizi ile geleceğini düşünüyoruz. Bu kafamızdaki soruların cevapları dizinin başladığı Eylül ayında cevabını bulacaktır.

[caption id="attachment_52131" align="aligncenter" width="521"]Çukur Dizisi Sena Çukur Dizisi Sena Kim[/caption]

 

Çukur Dizisi ile ilgili yeri haberler ve Oyuncular ile ilgili bilgiler tarafımıza ulaştıkça Dizihabersitesi ekibi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***