Eşkıya Dünyaya Yaşar Kim- Edho Dizisi Yaşar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yaşar Kim?


Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi yeni sezonda da izleyiciyi ekranları başına toplamayı başardı diyebiliriz.Sevilerek izlenen diziye yeni katılan oyuncu Yaşar Kimdir? sorusunun yanıtını yayınımız içeriğinde bulabilirsiniz. [kirmizitext]Edho dizisi Yaşar [/kirmizitext]karakterine can veren oyuncunun gerçek adı  Olgun Şimşek tir. Eşkıya dünyaya dizisinde Yaşar tek başına yetimane köşelerinde büyüyen sokağın en pis yerlerini avucunun içi gibi bilen  son derece tehlikeli ve konuşmasından tutunda kullandığı argon dili ile diziye adeta renk katan bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır.Eşkıya Zeynep in Cenazesinde Çalan İşte Gidiyorum Türküsünü dinle.

[caption id="attachment_52980" align="aligncenter" width="463"]eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-yasar-kim Edho dizisi Yaşar[/caption]

EDHO Yaşar kimdir?


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Yaşar karakterini dizinin geçtiğimiz 19 Eylül akşamı yayınlanan bölümünde tanıma fırsatı bulduk.Dizide Hızırın kızı vurularak diziye veda etmiş Hızır ve karısı ise adeta intikam peşine düşmüştü. Sokağın dilini çok iyi bilen ve İstanbul'un tıbbi atıklarından tutunda en pis atıklarını toplayan Yaşar Hızır ın kızını kimin vurdurduğunu biliyordur. Ancak Hızıra bu bilgiyi kolay kolay vermeye de razı olmaz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yaşar karakterine can veren  Olgun Şimşek dizide kendine has konuşmaları ile dikkatleri üzerine toplamayı başarırken dizede ise Hızır ve kardeşi ile aralarında geçen konuşmalarda herkes haddini bilecek edaları ile Hızır’a kızının katilini söyler ve hızırın katilinin kaldığı hastanenin adını söyler.

[caption id="attachment_52981" align="aligncenter" width="493"]eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-yasar-kim Edho dizisi Yaşar[/caption]

Edho Dizisi Yaşar Kimsesiz kimdir?

Yetimhanede kimsesiz olarak büyüdüğü için kimsesiz Yaşar lakabı ile ünlenen oyuncu dizide İstanbul un çöp toplama ve sokaklardaki pis işlerinden sorumludur.Bunun için her delikte ve sokakta kulağı olan Edho Kimsesiz Yaşar edindiği bilgiler ile ve etrafındaki pislik insanlar ile adından söz ettiren bir karakter olarak karşımıza çıkar .

Edho Olgun Şimşek Kimdir?

Edho dizisinde Yaşar rolü ile daha ilk bölümde adından söz ettiren oyuncumuz Olgun Şimşek Bursa 1971 doğumludur.Şimdilerde ise 46 yaşlarındadır. Başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.Bir Demet Tiyatro ve İbo Şhov gibi programlarda boy gösteren Olgun Şimşek Uzun süredir ekranlarda yer almışordu. Yalan Dünya isimli dizide de rol alan başarılı oyuncu sergilediği performans ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde adından sıkça söz ettirecek bir karakter olarak masaya da oturacak gibi duruyor.

[caption id="attachment_52979" align="aligncenter" width="493"]edho-yasar-kim Edho dizisi Yaşar[/caption]

Edho dizisi Yaşar


Dizide Hızır Reise Zeynep in katilinin kaldığı hastanenin adresini verdikten sonra Hızır Reis Mübeccel'in kocasından müthiş bir silah yapmasını ister.Zeynep in katili devlet tarafından tam korunaklı bir hastanede Akua tedavisi görmektedir ve Astım hastalarının kullandığı sprey kullanmaktadır.Hızır reis bu cihazın içine bir mekanizma yaptırarak Zeynep in katilini öldürür.Dizinin ilerleyen bölümlerinde Eşkıya Yaşar ve Hızır Reis arasında sıkı bir dostluk mu olacak yoksa düşmanlık mı olacak hep beraber izleyeceğiz.Ancak Yaşar ın Hızır Reisin kardeşine dostum diye hitap etmesi aralarında bir dostluk yaşanacağının göstergesi olabilir.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***