Savaşçı Dizisi Kürşat Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Savaşçı Dizisi Kürşat Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler Neler

Savaşçı dizisinde 17 Eylül akşamı yayınlanan bölümde ekranlara Kürşat isminde bir Teğmen dahil oluyor. Teğmen arkadaşının burnunu  kıran ve disiplinsiz olduğu için time alınmak istemeyen Savaşçı Kürşat Teğmen Kim peki.

[caption id="attachment_52708" align="aligncenter" width="520"]savasci-kursat-tegmen-kim savasci-kursat-tegmen-kim[/caption]

Pazar akşamlarının sevilerek izlenen dizisi savaşçıda psikopat bir kişiliği ile ekranlara gelen teğmen Kürşat karakterini canlandıran oyuncumuz dizide Kağan Bozok yüzbaşı tarafından kendi timine alınmak istenir ancak genç teğmen bu teklifi kabul etmeye pek yanaşmaz.

Savaşçı Dizisi İlyas Kim 

Doğu Türkistanlı Teğmen Kürşat Yüzbaşı Bozok un da ısrarları ile Kılınç Timine katıldı.

Savaşçı Kürşat Teğmen Kimdir Çağrı Şensoy Kimdir

Savaşçı Dizisi Çağrı Şensoy Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Ekranların sevilen dizilerinden olan Savaşçı dizisine Teğmen karakteri ile katılan Çağrı Şensoy 17 Nisan 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan Çağrı Şensoy hayatının büyük bir kısmını da İstanbul’da geçirmiştir.

Lise eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünü kazanmıştır ve buradan mezun olmuştur. Amatör olarak bazı projelerde yer alan Çağrı Şensoy ilk dizi çalışmalarına da bu dönemde gerçekleştirmiştir.

Ölüm çiçekleri dizisi ile dizi severlerin karşısına çıkan Çağrı Şensoy İngilizce, Almanca gibi yabancı dilleri de konuşabiliyor. Çeşitli enstrümanlar da çalabilen Çağrı Şensoy Mazi Kalbimde Yaradır, Kavak Yelleri, Çakıl Taşları gibi dizilerde de rol alnıştır.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***