Yeni Gelin Hüsne kim Gerçek adı Oynadığı Diziler

Şhow tv ekranlarının Cumartesi akşamları yayınlanan ve izleyenler tarafından büyük bir beğeni ile izlenen başarılı dizi Yeni Gelin 16 eylül cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünde diziye yeni karakterler dahil olurken diziye katılan Hüsne nin gerçek adının ne olduğu merak konusu oldu.

yeni gelin hüsne kim

Dizinin ana karakterlerinden olan Kalender Ağa ve geniş ailesi Asiye'nin annesinin  Karadeniz'de bulunan evine  yerleşirler.  Asiye'nin ailesi içerisinde genç kız Hüsne, amcası Şevki tarafından Hazar ile söz kestirilir.Kalender Ağa,  Şevki den dolayı ve arandığı için Hazar'ın evli olduğunu söyleyememiş Hüsne ile sözlü hatta nişanlı olmasına göz yummak zorunda kalmıştı.

 

Yeni Gelin  Hüsne karakteri kimdir?

Hüsne karakterini hangi oyuncu canlandırmaktadır? Hüsne'nin gerçek ismi nedir?Yeni Gelin dizisinde Hüsne karakterinin kim olduğunu ve hangi dizilerde oynadığını Hüsne nin gerçek adını sosyal medya hesaplarını boyunu ve kilosunu burcunu sizler paylaşacağız.

yeni gelin hüsne kim

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***