Çukur Dizisi 1. Bölüm Yamaç’ın Söylediği Dumanım Tüter Şarkılar ve Sözleri!

Çukur Dizisi 1. Bölüm ile 23 Ekim akşamı izleyenleri ile buluştu. Dizinin birinci bölümünde karakterlerin tanıtıldığı dizide Yamaç’ın Söylediği Dumanım Tüter Şarkılar ve Sözleri ise dizide merak konusu oldu.

İçerde dizisinin bir çok karakterini içinde barındıran Çukur dizisi Show Tv ekranlarında pazartesi günleri izleyici ile buluşurken dizide Yamaç karakterini oynayan Aras Bulut İynemli’nin söylediği şarkılar diziye ayrı bir renk kattı.

Çukur dizisinde Yamaç rolü ile izleyenlerin karşısına çıkan ve yıllar önce terkettiği Çukur mahallesinden ayrı bir yerde  gündüzleri kimyagerlik geceleri ise gitarı ile Müzisyenlik yapmaktadır. Çukur dizisi dizi müzikleri ve Çukur dizisi Yamaç’ın söylediği şarkı sözlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çukur Dizisi Yamaç Dumanım Tüter Şarkı Sözleri!

Ataşım yanmadan dumanım tüter
Bulutsuz havanın yağdığı gibi
Yârin bahçesinde bülbüller öter
Ayın on dördünde doğduğu gibi

Aşkım bana bugün haber yollamış
Çektiğim sevdayı oda anlamış
Hasret çeke çeke beni aramış
Aslı’nın Kerem’i sevdiği gibi

Yardan haber veren başımın tacı
Ayrılık şerbeti ağudan acı
Zülfünün üstüne dökülmüş saçı
Kaderine boyun eğdiği gibi

[caption id="attachment_53660" align="aligncenter" width="630"]Çukur Dizisi Dizi Müzikleri Çukur Dizisi Dizi Müzikleri[/caption]

Bahar geçti bütün sular duruldu
Aşkın oku ile candan vuruldu
Kurşunun kalbine değdiği gibi

https://youtu.be/0HtkFbebQOM

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***