Çukur Dizisi 2. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı 30 Ekim Pazartesi


Show tv ekranlarında 23 Ekim 2017 akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen  Çukur Dizisi 2. Bölüm Fragmanı 30 Ekim Pazartesi günü 2. bölümü ile izleyenlerin karşısında olacak. Çukur Dizisi İstanbul’un karanlık arka sokaklarından olan ve çukur mahallesinde belaların hiç bir zaman eksik olmadığı olayların konu alındığı [kirmizitext]Çukur Dizisinde  2. bölüm Fragmanı[/kirmizitext] neler yaşanacak.

Çukur dizisinde konu olarak İstanbul''un Çukur mahallesinde gücü elinde bulunduran ve bu mahalleyi kontrol altında tutmaya çalışan Koçova ailesinin uyuşturucu ile arası yoktu ve mahallede buna kesinlikle izin verilmez. uyuşturucuya kesinlikle müsaade etmemektedirler. Koçova ailesi Çukur mahallesinde söz sahibi olurken koyduğu kurallardan bir tanesi de bu mahallede uyuşturucu ticaretine asla izin vermemeleridir. Bu işte büyük rantlar gören ve bu mahallede bulunan potansiyeli gören bir grup ise bu yasağı delmek ve mahallede yeni bir rant kapısı olarak uyuşturucu ticareti yapmak için ortaya çıkmıştır.

[kirmizitext]Koçava ailesi gerçekte var mıdır?[/kirmizitext] Çukur dizisinde adından sıkça söz edilecek olan Koçava ailesinin gerçekte olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgi bulunmaz iken dizide konu ve senaryo gereği Koçava  isimli bir ailenin yaratıldığını düşünmekteyiz.

[kirmizibuton]Çukur 2.Bölüm Fragmanı[/kirmizibuton] Özeti


https://youtu.be/MweoRxmAQzg?t=32

Çukur Dizisi Oyuncuları


Çukur dizisi İdris Kim

[caption id="attachment_53649" align="aligncenter" width="474"]Çukur Dizisi 2. Bölüm Fragmanı cukur-dizisi-idris[/caption]

Çukur mahallesinde pazarcılık yapan ve tezgahında portakal ve satan dizide İdris karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu pazarda çürük ve çarık meyveleri vatandaşa satmayan evine çürük meyve sokmayan En büyük Çocuğu Cumali Olan İdris'in ortanca çocuğu Kahramandır.Kahramanın küçüğü ise Selim'dir.

Çukur Dizisi Cumali Kim 

Çukur dizisinde Cumali İdris in büyük oğludur ve hapistedir.

Çukur Dizisi Kahraman Kim 

[caption id="attachment_53663" align="aligncenter" width="403"]cukur-dizisi-kahraman cukur-dizisi-kahraman[/caption]

Çukur dizisinde Kahraman karakteri ile dizide kendisine yer bulan ve İdris in ortanca çocuğunu rolünü oynamaktadır.Kahraman halı saha maçlarına düşkün birisidir.

Çukur Dizisi Selim Kim 

[caption id="attachment_53662" align="aligncenter" width="369"]Çukur Dizisi 2. Bölüm Fragmanı cukur-dizisi-selim[/caption]

Selim ise İdris in en küçük oğlu rolü ile ekranlara gelir.Sinirli bir kişiliğe sahip olan oyuncu babasına pazarda zaman zaman yardım da eder.

Çukur Dizisi Vartolu Sadettin 

Dizide İdris in oğlu Kahraman ile konuşması ön plana çıkan Vartolu  Sadettin den babası İdris ile konuşmasını ve ortaklık için düşünmesini söylemesi ile dizide tanındı.Dizide bir aşirete mensup olan ve Narkotik tarafından kolları bacaklarının kırıldığını söyleyen ve hemşirelerinin yardımı ile İstanbul da kendisini tekrardan toparladığını dile getiren Vartolu İdris ile görüşerek Uyuşturucu işi yaptığını ve araştırmaları doğrultusunda Çukur Mahallesinde bu işi yapmak istediğini İdris e söyler.Karşılığında ise İdris'ten olumsuz yanıt alır ve mahallenin canını ve malını koruduğunu dile getirir.

[caption id="attachment_53650" align="aligncenter" width="404"]cukur-dizisi-vartolu-sadettin cukur-dizisi-vartolu-sadettin[/caption]

Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı 30 Ekim Pazartesi Çukur Dizisi 2.Bölüm Fragman İzle

Çukur Dizisi Aliço 

[caption id="attachment_53652" align="aligncenter" width="540"]Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı cukur-dizisi-alico[/caption]

Dizide Aliço ile ekranlara gelen ve sokaklarda çöp toplayan oyuncu kaynanası olmadığını kendisine kız verilmediğini söyler ve İdris in evinde çorba içerek girer dizinin ilk bölümüne.İdris in yemeklerini yapan Saadet in çöplerinden ne yemek yaptığını bile söyler.Çukur mahallesinden sorumlu İdris in gözü kulağı olan Aliço tüm mahallede olup bitenleri İdris'e iletir.

Çukur Dizisi Saadet 

Koçava'lı İdris in evinde duran bayan olarak izleyenlerin karşısına çıkar.

Çukur Dizisi Yamaç

Dizide patlayan şeker yapım işi ile uğraşan Yamaç aynı zamanda gitarı ile şarkı da söylüyor.Çok değerli bir

Çukur Dizisi Sena

[caption id="attachment_53660" align="aligncenter" width="426"]Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı cukur-dizisi-sena[/caption]

Yamaç ile tanışan Sena sokaklarda kalan bir kız olarak karşımıza  çıktı.Yamaç ile tanışarak Yamaç ın evinde kalan ve çok aç karnını Yamaç ın evinde doyuran Sena ve Yamaç arasında bir aşk rüzgarları eseceği daha ilk bölümlerden anlaşılan bir durum olarak göründü.Sena ne buluyorsa eve getirmeye alışkın bir tip.Sokak kedilerinden tutunda Suriyelilere kadar acıdığı herkesi eve getiren ve ev sahibi tarafından evden kovulan bir kızdır.Yamaç ise Sena nın evinin kirasını ödeyerek Sena nın ev sahibi ile konuşur ve onun 6 aylık kirasını da ödeyerek onun şimdilik evsiz kalmasını engeller.Yamaç ve Sena daha ilk bölümde birbirlerinden hoşlandıklarını ve birbirlerine aşık olduklarını dile getirdiler.

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***