Çukur Dizisi 3.Bölüm Fragmanı-Çukur 2.bölüm İzle

Çukur dizisi 3.bölüm neler olacak, 3 bölüm fragmanı bölüm özeti analizini dilimiz döndüğünce sizlere aktarmaya çalışacağız. Show tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ederken dizide Yamaç annesinin zoru ile Paris'te sevgilisinin yayından apar topar alınarak Çukur mahallesine döndü.Sevgilisi Sena ya haber vermeden onun yanından ayrılarak zorunlu olarak mahalleye dönen Yamaç'ın hatıraları canlanır.Çukur Dizisi 3.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandığında yerini alacak Çukur 2.bölüm İzle ve dizi haberleri dizi oyuncuları Çukur dizisi bölüm özetleri sitemizde.

 

Çukur Dizisi Muhuttin Çukur mahallesinin berberidir.Mahallesine dönen Yamaç berber Muhittin'de saçlarını kestirir.Bir diğer tarafta ise Yamaç ın bırakıp gittiği sevgilisi Sena ise Yamaç ı aramaya devam eder.Yamaç ın Türkiye deki evine giden Sena Yamaç ın çok değerli gitarını onu Paris e götürmek için sattığını öğrenir.

 

 

 

https://youtu.be/NT-kxxASOHo?t=1

Dizide tüm bunlar yaşanırken Çukur dizisi Yamaç'ın abisi Selim in Varto lu ile anlaşması ile sonuçlanan olaylar neticesi Yamaç ın abisi Kahraman öldürülmüştü.Bu sırada ise herkesin merakla beklediği Çukur dizisi Cumali Kimdir sorusu akıllarda kaldı.Yamaç ise mahallede neler olup bittiğini araştırırken fazlaca detaylara inince Selim 10 yıldır bur da olmadığını şimdi her şeye karışmaması gerektiğini söyler ona.

 

 

Yamaç ın annesi Saadet ise Selim e güvenmediğini Selim in çekingen olduğunu falan söyler Yamaç a ve Koçava Mahallesinde ki sorunları çözmesini ister.Bu sırada ise Vartolu Sadettin hastanede yatan Koçavalı ya adam göndererek onu öldürmeye çalışır. Aliço sayesinde Vartolu'nun adamı Koçavalı yı öldürmeyi başaramaz.Yamaç hastanede babasını görmeye gelince Çukur Dizisi Aliço hastane dışında ona babasının yanında kimse olmadığını söyler Yamaç babasının yanına çıktığında karşısında gazeteci Hale yi görür ve Hale ile tanışması böyle olur.

 

Çukur Dizisi Hale ise dizide hatırlayacağımız gibi Koçavalı nın ona Çukur Mahallesi ile ilgili olarak demeçler vermesi ve mahalleyi ona tanıtması ile ekranlara ilk bölümde gelmişti.Çukur dizisi 2.bölüm izlemek ve dizi hakkında özeti ve tüyolarına  ulaşmak için dizihabersitesi.com adresi sizinle.

 

Çukur Dizisi Paşa Kim

Çukur dizisinde hastaneye Koçavalı yı öldürmeye gelen Vartolu nun adamını yakalayan Yamaç adamı konuşturması için Paşa nın ona yaptığı işkenceye karşı çıkar ancak Paşa ayakları ve kollarından 4 araba ile bağlı olan Vartolu nun adamı bülbül gibi öttü.Çukur dizisi Paşa gerçekte kim peki.

[caption id="attachment_52998" align="aligncenter" width="284"]Çukur Mahallesi Nerede Çukur Dizisi 3.Bölüm Fragmanı-Çukur 2.bölüm İzle[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***