Çukur Dizisine Hangi Ünlü Sanatçı Konuk Oldu

Çukur Dizisi'ne Süpriz Konuk


[gritext]Çukur Dizisine Hangi Ünlü Sanatçı Konuk Oldu[/gritext]; Show Tv ekranlarında yayına hazırlanan Ay Yapım imzalı ÇUKUR dizisi önümüzdeki pazartesi başlıyor. Bir yandan çekimlerin bir yandan da tanıtımların sürdüğü dizide bugün süpriz bir gelişme yaşandı. Çukur Dizisi'ne süpriz bir konuk misafir oldu.

[caption id="attachment_53527" align="aligncenter" width="350"]Çukur Dizi Show Çukur Dizisi Süpriz Konuk[/caption]

Çukur Dizisi Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent ERSOY'u konuk ediyor. Bülent Ersoy'un daha öncesinde bu şekilde bir diziye konuk olarak katılması görülmemişti. Bülent Ersoy, yakın zamanda Dünya Güzelleri isimli bir programa katılmış ve programın formatı gereği Hindistana giderek; çekimler için bir süre orada kalmıştı.

[caption id="attachment_53528" align="aligncenter" width="350"] Çukur Dizisi Süpriz Misafir[/caption]

Çukur Dizisine Hangi Ünlü Sanatçı Konuk Oldu


Çukur Dizisi, 23 Ekim Pazartesi günü yayın hayatına başlayacak. Aras Bulut İynemli ve Dilan Deniz'in baş rollerini oynayacağı dizide bir çok ünlü ve tecrübeli oyuncu bulunuyor. Dolayısı ile ÇUKUR Dizisinden hem Ay yapımın hem de yayinci kanal olan Show Tv'nin beklentileri yüksek gibi görünüyor.

[caption id="attachment_53529" align="aligncenter" width="350"] Çukur Dizisi Süpriz Misafir[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***