Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Kimdir?

Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Kimdir?

Diriliş Ertuğrul'a 4.sezonda dahil olan Bahadır Bey dizide  Candar Bey'in kardeşi rolü ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Candar Bey batıya ilerleyerek büyümeyi hedefleyen bir lider olarak karşımıza çıkarken tam tersine Bahadır Bey ise obasının başında kalıp  kalıp ata topraklarını savunmayı tercih etmiştir.

 

Çok iyi bir savaşçı olan diriliş ertuğrul Bahadır Bey Sultan tarafından da fark edilmiş ve onun gözünde büyük bir itibar kazanmıştır. Moğol ve Eyyubi baskınlarıyla birlikte obası bir avuç insandan ibaret kalmıştır.

 

Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Gerçek Adı Nedir?


 Diriliş Bahadır bey Yıldırım karakteri ile paramparça dizisinden tanıdığımız Ertuğrul Postoğlu dublaj sanatçısı olmanın yanında şimdilerde diriliş dizisinde oynayacaktır. Uzun yıllar tiyatro ile uğraşan  Ertuğrul Postoğlu halen Şehir Tiyatroları'nda rol almaktadır. Evli olan ve iki çocuk sahibidir.

[caption id="attachment_53733" align="aligncenter" width="612"]Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Kimdir? Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Kimdir?[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***