Diriliş Ertuğrul Simko kim tarihte simko var mı

Sevilerek izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinde  Simko karakteri ile dizinin yayınlandığı 25 Ekim akşamı 4.sezon yeni bölümünde diziye katılan ve konuk oyuncu olarak diriliş Simko rolünü oynayan oyuncumuz  Levent Sülün kimdir? Diriliş Ertuğrul Simko kim tarihte simko var mı yok mu kiminle evlidir kaç çocuğu vardır bu soruların yanıtını hep beraber aramaya çalışalım.

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan Diriliş Ertuğrul kadrosuna katılan ve Simko rolünü oynayacak oyuncu  Levent Sülün oldu.

Diriliş Ertuğrul Simko Levent Sülün kimdir

Diriliş Ertuğrul Simko  dizide Aksi, acımasız, fevkalade riyakar ve güvenilmez birini canlandıracak. Parayı seven ve tırnakları ile bir zamanlar esir olduğunu unutarak esir tüccarlığına kadar yükselmiş ve bu pazarı çok iyi bilen birisidir.

Diriliş Simko Levent Sülün'ü hemen hepimiz Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde  John Smith olarak tanıdık diyebiliriz. Diriliş Levent Sülün Kasım 1975’te dünyaya merhaba demiştir.Güzel ilimiz  İstanbul doğumlu olan  oyuncu ve seslendirme  Levent Sülün, Çiçek taksi ile de bilinir.

[caption id="attachment_53736" align="aligncenter" width="511"]Diriliş Ertuğrul Simko kim tarihte simko var mı Diriliş Ertuğrul Simko kim tarihte simko var mı[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***