Çukur Dizisi Beyefendi Kim

Ekranların yeni dizisi Çukur dizisinin 20 Kasım günü yayınlanan bölümünde avukat rolu ile diziye giren oyuncu tarafından Selim i tehdit edilir.Bu sırada Beyefendi diye birisinden söz etti.Çukur dizisi Beyefendi kim soruları akıllara geldi.

 

Çukur dizisinde beyefendi rolünü kimin oynayacağı ve rolü kimin canlandıracağı şimdilik bilinmiyor aöa bu konuda açıklama geldiğinde dizihabersitesi.com adresinde yerini alacaktır.

 

Çukur dizisi Beyefendi karakterinin silah sevkiyatı ile ilgili konuda hassa olduğu konuları geçince akıllara ünlü bir işadamı veya büyük bir mafya patronu olma ihtimali akıllara geliyor.

[caption id="attachment_54442" align="aligncenter" width="540"]cukur-dizisi-neyefendi-kimdir cukur-dizisi-neyefendi-kimdir[/caption]

Sizlerde Çukur Dizisinde Beyefendi rolüne kimin hayat vereceği konusunda yorum bölümünden bildiklerinizi yazabilirsiniz.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***