Çukur Dizisi Doğukan Diziden Neden Ayrıldı

Çukur dizisi tüm hızıyla devam ederken dizide hainin İsa olduğunu birkaç çöp parçasının kurcalayarak anlamak Aliço gibi hafızası güçlü birisi için hiç de zor olmadı.

 

Çukur Dizisi Doğukan Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi

 

Show Tv ekranlarında yayınlanan ÇUKUR Dizisinin yeni bölümü sevenlerinin karşına geldi. Çukur Dizisi yeno bölümde popçu doğukan karakteri konuk oldu. Çukur Dizisi Doğukan Kim ? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi kimdir?

Çukur Dizisi Eser Kim Doğukan'ın Menajeri ,Çukur Dizisi Eser Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler Neler Çukur Doğukan'ın Menajeri Kim

Çukur Dizisi Doğukan Kim

Çukur Dizisi Doğukan Kim

Show Tv ekranlarında fenomen olma yolunda ilerleyen ÇUKUR Dizisinde Doğukan rolünü canlandıran oyunumuzun gerçek adı Can KIZILTUĞ. Can KIZILTUĞ, 10 Aralık 1994 İzmir doğumludur. Oyuncumuz, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncumuzun boyu 180 kilosu 75 dir.

 

Yamaç ve mahalleden çıkan ve ünlü bir şarkıcı olan Doğukan ile birlikte kaza geçirir.Kazada Doğukan araçtan fırlarken Yamaç ise emniyet kemerinden Sena'nın ona verdiği bıçak ile kurtulmayı başarır.

 

Çukur dizisinde Doğukan karakteri ile diziye adeta renk veren oyuncu Can KIZILTUĞ kazada ölerek rolü gereği diziden ayrıldı.

[caption id="attachment_54271" align="aligncenter" width="350"]Çukur Dizisi Doğukan Diziden neden ayrildi Çukur Dizisi Doğukan Diziden neden ayrildi[/caption]

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***