Çukur Dizisi Eser Kim Doğukan'ın Menajeri

Çukur dizisinin 4. bölümü 13 Kasım akşamı Show tv ekranlarında izleyici ile buluşurken diziye yeni katılan oyuncularda birer birer diziye katılmaya başladı.Son olarak şarkıcı Doğukan diziye dahil olurken alacağı olan Menajeri Eser den söz edildi.Çukur Dizisi  Eser Kim Doğukan'ın Menajeri Eser kimdir gerçek adı nedir ?

 

Sevilerek izlenen Çukur dizisinin 4.bölümünde İdris Koçavalı gözlerini açtı.Senay kendisini traş ettiren İdris bir müddet daha bunu kimselere söylememesini istedi Senadan.

 

Çukur Dizisine katılan Doğukan dizide oldukça renkli bir kişile sahip.Doğukan karakterinin menajeri olarak izleyenlerin karşısına çıkacak olan Eser de şimdiden merek konusu oldu.

[caption id="attachment_54271" align="aligncenter" width="401"]Çukur Dizisi Eser Kim Doğukan'ın Menajeri ,Çukur Dizisi Eser Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler Neler Çukur Doğukan'ın Menajeri Kim Çukur Dizisi Eser Kim Doğukan'ın Menajeri ,Çukur Dizisi Eser Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler Neler Çukur Doğukan'ın Menajeri Kim[/caption]

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***