Çukur Dizisi Mihriban Kim

Çukur Dizisi Mihriban Kim İdris in Eski Karısı mı 

Çukur dizisinin yeni bölümünde Mihriban karakteri ile ekranlara yeni oyuncu geldi.Dizide tahminlerimize göre Mihriban Vartolu nun annesi olabilir.

 

Mihribanın kocasına beni sana mahkum ettiler İdris gelecek beni kurtaracak demesi ve Vartolu nun küçüklük anılarına döndüğünde ekranlara gelen küçük çocuk ile aynı çocuğun Vartolu olması akıllara Vartolu nun İdrisin çocuğu olması ihtimalini akıllara getirdi.

https://youtu.be/0RII-TQu4LY?t=380

Vartolu İdrisin oğlumu Vartolu ile Yamaç kardeş mi ne zaman kardeş olduklarını öğrenecekler dizinin ilerleyen bölümlerinde hep beraber göreceğiz.

[caption id="attachment_54434" align="aligncenter" width="474"]cukur-dizisi-mihriban-kim cukur-dizisi-mihriban-kim[/caption]

Mihriban’a hayat veren Gamze Dar‘dır. Gamze Dar, 1,63 boyunda ve 55 kilodur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan oyuncu, daha önce Yabancı Damat, Sessiz Fırtına, Muhteşem Yüzyıl adlı yapımlarda yer almıştır. son olarak 2015 senesinde yayınlanan Eve Dönüş adlı yapımda Mehtap karakterine hayat vermiştir.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***