Çukur Dizisi Saadet Kimdir

Çukur Dizisi


Show Tv ekranlarında yayınlanan ÇUKUR Dizisi efsane olma yolunda ilerliyor. AY Yapım imzalı Çukur dizisinin karakterlerini tanıtmaya devam edelim. Çukur Dizisi Saadet Kimdir Sorusunun cevabını dizihabersitesi ekibi olarak sizlerle paylaşalım.

[caption id="attachment_54044" align="aligncenter" width="350"] Çukur Dizisi Saadet Kimdir[/caption]

 

 

Çukur Dizisi Saadet Kimdir


Çukur Dizisinde Saadet karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Boncuk Makbule YILMAZ. Boncuk Yılmaz, 13 Mayıs 1981 (36 yaşında) İstanbul doğumludur. oyuncumuz, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Boncuk Yılmaz, Trenle seyahat ederken yönetmen Ahmet Uluçay ile tanışmasıyla birlikte 2004 yılında "Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak" isimli film ile oyunculuğa başlamıştır. Bu filmdeki "Nihal" rolüyle aynı yıl düzenlenen yirmi altıncı Siyad Türk Sineması Ödülleri'nde "Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü" 'nü kazanmıştır. Bu filmdeki başarısıyla beraber, "Kızlar Yurdu","Sıla" ve"Haneler" gibi yapımlarda rol almıştır. Boncuk Yılmaz, Mayıs 2013'te kendisi gibi oyuncu olan Fethi Kantarcı ile evlenmiştir.

[caption id="attachment_54045" align="aligncenter" width="350"] Çukur Dizisi Saadet Kimdir[/caption]

 

Boncuk Yılmaz'ın Yer Aldığı Bazı Yapımlar:  • Mazi Kalbimde Yaradır - 2011

  • Haneler - 2009

  • Sıla (Narin) - 2006

  • Kızlar Yurdu - 2006

  • Sessiz Gece - 2005

  • Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak (Nihal) - 2004

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***