Diriliş Ertuğrul İlbeyim Kimdir?

Diriliş Ertuğrul İlbeyim Kimdir? Tarihte Var mıdır? Diriliş Ertuğrul dizisinin 1 Kasım 2017 akşamı yayınlanan bölümünde diziye ileriki bölümlerde katılacak olan yeni bir beyin adından söz edildi.Diriliş İlbeyim karakterini kimin canlandıracağı konusunda ise dizi hayranları tarafından meraklı bir bekleyiş şimdilerden başladı.Sevilerek izlenen Diriliş dizisinde Artuk bey in yanına gelen bir haberci önce Artuk Beye bazı şifreler sordu ve akabinde ona bir mektup verdi.

 

Artuk beye gelen mektupta ise Kayı obasının kesinlikle dağılmamasını isteyen satırlar yazılırken İlbeyim isimli bir beyin yakında Kayı Obasına geleceğinden bahsedildi.Artuk bey ise İlbeyin Kayı obasına gelmesinin önemli bir şey olduğunu kendi kendine vurgulamıştır.

 

https://youtu.be/A2AD-_-RAdo?t=26

Diriliş İlbeyi karakterini kim canlandıracak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin İlbeyi karakterini canlandıracak olan oyuncu şimdilik belli olmaz iken dizinin ilerleyen bölümlerinde belli olacak ve Kayı obasına geldiğinde öğrenilecektir. Diriliş İlbeyi tarihte var mıdır? Tarihte İlbeyi kimdir gibi soruların yanıtını sizler için detaylı olarak araştırmaya devam edeceğiz.

Diriliş İlbeyi Acaba Ertuğrul Beye yardım eden ve yeni bölüm fragmanında gözüken kişi mi acaba 

[caption id="attachment_49637" align="aligncenter" width="493"]Diriliş Ertuğrul İlbeyim Kimdir? Tarihte Dilbeyim Kimdir Diriliş Ertuğrul İlbeyim Kimdir? Tarihte Var mıdır?[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***