Diriliş Ertuğrul Titan Kimdir Efsane Şovalye Titan Kim

Diriliş Ertuğrul Titan Kimdir  TRT’nin reyting rekortmeni fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul oyuncu kadrosuna Ogün Kaptanoğlu dahil oldu. Son olarak ‘Deli Gönül’ dizisiyle ekranlara gelen Ogün Kaptanoğlu, ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde’ Titan’ karakterini canlandıracak. ‘Titan’ rolü için imaj değişikliğine giden oyuncu, 29 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak bölüm ile izleyici karşısında olacak.

 

1977 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ogün Kaptanoğlu, 1989 yılında Hülya Avşar ve Hakan Ural'ın başrollerini oynadığı Fotoğraflar adlı sinema filminde Ahmet rolünü canlandırdı. Hababam Sınıfı Merhaba, Hababam Sınıfı Askerde, Hababam Sınıfı 3,5, Amerikalılar Karadeniz'de 2 gibi filmlerde yer aldı. Son olarak da Parmaklıklar Ardında dizisinde güçlü, prensipli ama aşkı için birçok prensibinden vazgeçen gardiyan Cengiz rolünü oynamıştır. Ay Tutulması dizisinde Veysel karakterini oynadı. Son olarak Karagül dizisinde Oğuz rolünü canlandırmıştır.

 

Hababam Sınıfı Merhaba
Hababam Sınıfı Askerde
Hababam Sınıfı 3,5
Taşların Sırrı
Amerikalılar Karadeniz'de 2
Kardan Adamlar
İstiklal: Kara Yılan
İstiklal: Şehit Şerife Bacı
Senin Uğruna
Parmaklıklar Ardında
Konak
Ay Tutulması

[caption id="attachment_54594" align="aligncenter" width="259"]dirilis-ertugrul-titan-kimdir dirilis-ertugrul-titan-kimdir[/caption]

Diriliş Ertuğrul Titan Kimdir Efsane Şovalye Titan Kim sorusu diriliş dizisinin 22 KAsım 2017 akşamı yayınlanan bölümünde  Efsane Şovalye Titan isminde birisinden söz edildi.Kaleye çağrılan Titan bakalım Kayı obasının başına neler açacak.

 

Diriliş Titan karakteri ile ilgili şimdilik net bir açıklama yapılmadığı için oyuncu hakkında açıklayıcı bilgileri şimdilik veremiyoruz. Diriliş Titan rolünü kimin oynayacağı konusunda fikri olanların yorum bölümünden yazarak etkileşimde bulunabilirsiniz.

 

[caption id="attachment_54523" align="aligncenter" width="519"]dirilis-ertugrul-titan-kimdir-gercek-adi-ne dirilis-ertugrul-titan-kimdir-gercek-adi-ne[/caption]

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ares in çağırdığı Şovelya Titan karakterinin kim olduğu bu rolü hangi oyuncunun canlandıracağı konusunda netlik kazanınca ilk olarak dizihabersitesi.com olarak sizlere duyurulacaktır. Komutan Ares Obaları ve ticaret kervanlarını basmaları için acımasız ve çok tehlikeli olan şovalye Titan’ı çağırmıştır.

[caption id="attachment_54521" align="aligncenter" width="207"]dirilis-titan-kimdir dirilis-titan-kimdir[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***