Savaşçı Dizisi Engin Kimdir?

Savaşçı Dizisi Engin Kimdir?

Fox Tv ekranlarında pazar akşamlarının sevilerek ve büyük bir beğeni ile izlenen dizilerinden birisi olan  Savaşçı Dizisi, tüm heyecanı ile devam eden Savaşçı dizisinin 12 Kasım 2017 pazar günü ekranlara gelen yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu daha dahil olacağı dizide Engin ismi ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan karakterin hangi rolde oynayacağı ise şimdilik netlik kazanmaz iken Savaşçı Dizisi Engin Kimdir? soruları ile merak edilmeye başlandı bile.

Limon Film öncülüğünde yayınlanan dizinin gayet geniş olan oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında katılması beklenen ve dizide Engin rolü  diğer usta oyuncuların arasına dahil olacak oyuncu hakkında bilgiler gelmeye başladıkça yayınımızdan güncellemeler yapılacaktır.

 

Yüzbaşı Kağan ve Kılıç Timinin başından geçen olayların konu alındığı filmin son bölümünde Kopuz un Teo ve babası doktor un peşine düşmesi ve ortadan kaybolması ve General Kutalmış’ın verdiği kızılay ekibine koruma görevi tim içinde  rahatsızlığa sebep olurken bunun bir plan dahilinde olduğu anlaşılır.

[caption id="attachment_52711" align="aligncenter" width="419"]Savaşçı Dizisi Engin Kimdir Savaşçı Dizisi Engin Kimdir[/caption]

Savaşçı Dizisi Engin karakteri ile ilgili olarak kamu ya açık olarak paylaşılan bilgiler sitemizde yerini alacaktır.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***