Çukur 10. Bölüm Kim Vuruldu?

Çukur 10. Bölüm Kim Vuruldu?

Sevilerek izlenen Çukur 10. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Aralık Yamaç Vuruldu mu? Çukur dizisi yeni bölümünde Yamaç için çok zor zamanlar gelip çattı. Hem sevdiği kadın Sena hem de babası İdris kaçırıldı. Tüm aile Yamaç’tan görevini yapmasını herkesi kurtarmasını ister. Yamaç bu ağır görevin altından kalkabilecek mi?

[caption id="attachment_54936" align="aligncenter" width="365"]cukur-kim-vuruldu cukur-kim-vuruldu[/caption]

Ama Yamaç zekasıyla herkesi şaşırtacaktır yine. Yamaç’ın bu olaya tepkisi de herkesi şaşkına çevirir. Selim Sena’yı kaçırdı ama neden? Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için mi? Diğer taraftan Serdar’ın da babasını kaçırdığı öğrenen Selim foyasını ortaya çıkacak diye korkmaktadır.

https://youtu.be/6LKhTyobywk

Serdarın adamları da Vartolu ve Celasun’u tombalacı da kumarhanede tutmaktadır. Ama Celasun boş durmaz ve oradan kaçmak için planını devreye sokar. Celasunun bu tehlikeli planı kendinin değil ama Karaca’nın yaralanmasına neden olur. Karaca yaralandığını kimseye söyleyemez. Sadece o gizli yerde Celasun’a gösterir yarasını.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***