Çukur Dizisi Serdar Kimdir? Çukur Dizisi Kumarcı Serdar Kimdir

Çukur Serdar Kimdir?Çukur Dizisi Kumarcı Serdar Gerçek Adı Mehmet BOZDOHAN'dır. Sevilerek izlenen Show Tv ekranlarında hafta başı yayınlanan Çukur dizisinde heyacan her bölümde artarken diziye yeni katılan oyuncularda adından sıkça söz ettiriyor. İşte bu yazımızda sizlere Çukur Dizisi Serdar Kimdir? Çukur Dizisi Kumarcı Serdar Kimdir sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız. Sevilen diziye 11 Aralık akşamı dahil olan Mehmet BOZDOHAN dizide Serdar rolü ile izleyenlerin karşısına çıkacak.  Çukur dizisinin 8.bölümünde Kumarhane açan Selim in ortalığı karıştırmak için tuttuğu adam olabileceği tahmin edilen ve dizide Kumar raconu ile dikkat çeken Çukur Serdar yer altı dünyasından bir isim olabilir.


Peki Çukur Serdar Kimdir? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler Nelerdir?


Çukur dizisinin 11 Aralık Akşamı yayınlanan bölümünde diziye dahil olan yeni oyuncu Serdar'ın gerçek adı Mehmet Bozdoğan’dır. Bozdoğan Senarist Beril Köse ile evlidir. Mehmet BOZDOĞAN E Plus Ay Yıldız. Wollfs Revier, Gsg9 ,Der Kriminalist, Öyle Bir Geçer Zamanki, Koyu Kırmızı, Ağır Roman gibi dizi ve filmlerde rol alan oyuncuyu KAradayı dizisinden Yılan Berdan ismiyle hatırlayacaktır dizi severler.Daha sonra ise Hamdi karakteri ile Sevdanın bahçesi dizisinde yer almıştır.

Çukur serdar oynadığı diziler


 

Serdar Selim’in paranın artık Koçovalıların olduğunu söylemesi üzerine İdris Koçovalıyı bulur ve başına Silahı dayar. Diziye bu şekilde dahil olan yer altı dünyasının kabadayılarından Serdar, Yamaç ve İdris için yeni bir düşman olmuştur artık. Çukur dizisi yeni gelen kabadayı kim?

Ayrıca geçtiğimiz hafta dizide Vartolu, Yamaçın Mihriban hamlesi ile beyninden vurulmuşa dönmüştür. Buna karşılık da Yamaç ve İdrise yine bir plan kurar. Gazeteci kız Hale sayesinde İdris’i konuşturur ve işlediği suçları itiraf ettirmek ister. İdris’i avukat sayesinde içeri attırmak isteyecektir. İdris Tutuklanacak Mı hep birlikte göreceğiz.

Bakalım Serdar diziye neler katacak? Çukur Serdar ne zaman ve nasıl ölecek? Serdar diziden ayrılacak mı?

Show TV ekranlarında her Pazartesi izleyici karşısında olan Çukur dizisinin yeni bölümü bu akşam yayında olacak. Yayınlanacak olan 8.bölümde Serdar isminde yeni bir karakteri göreceğiz. İzleyicilerin bir çoğu bu karakterim kim olduğu konusunda merak içerisinde kalabilir. Kumarhane sahnesinde herkese rest çekip silah doğrultan bu isim Vartolu’nun adamı mı?

Koçovalılar’a karşı silah doğrultan Serdar’ı kimin canlandırdığı henüz bilinmiyor. Ancak başlarına yeni bir bela olacak gibi görünüyor. Yeni kumarhanede bu yüzden çatışma çıkabilir. Ayrıca Vartolu bu bölümde yeni planlarla atağa geçiyor.

Sezonun en flash dizilerinden Çukur’da heyecan tırmanarak devam ediyor. Dizinin yayınlanan 8. bölümünde Serdar karakterinin Selim ile yaşadığı dialog oldukça dikkat çekiciydi. Kahve de sinirlenerek Selim’den parasını isteyen Serdar, Selim’in “para senin değil Koçovalılar’ın sözü üzerine bende paramı onlardan alırım der ve kahvede silahlar çekilir.İdris Koçovalı’nın başına da bir silah dayalıdır.

 

[caption id="attachment_54784" align="aligncenter" width="235"]cukur-serdar-kim cukur-serdar-kim[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***