Diriliş 99.bölüm fragmanı ne zaman çıkacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 6 Aralık 2017 tarihinde yayınlanan bölümde Turgut Alp ve Aslıhan hatun Sadettin köpek in adamları tarafından zehirlenir. Sevilen dizi Diriliş 99.bölüm fragmanı ne zaman çıkacak? diye merak edenler için fragman yayınlandığında buradan beğeninize sunulacaktır.Zehir dağlarda mağarada yaşayan ve papaz ismiyle anılan zehir konusunda usta birisi tarafından hazırlanır. Karacahisar kalesini fethetmek isteyen Ertuğrul bey zehirlenme olayı sonrasında kaleyi fetih etme işini bir süreliğine erteler. Karacahisar kalesi tekfuru ALES ise ovaya gelerek zehiri hazırlayan papazın yerini söyler.

 

Ancak Sadettin köpek arkasında iz bırakmamak için papaz dahil herkesi öldürür.Ertugrul ve obanın hekimi Artık bey birlikte mağaraya giderler ancak zehiri üreten papazın öldüğünü görürler.Artuk bey mağarada zehir için kullanılan akrep yılan gibi hayvanlara bakarak bir tane ölen hayvan olduğunu farkeder ve zehirin panzehiri o yapmayı başarır. Tüm bunlar olup biterken diğer taraftan ise sultan emir Sadettin e verdiği görevleri yapmadığından dolayı az daha kellesini vuracaktır.Diriliş 99.bölüm fragmanı çıktığında gelecek bölüm ile ilgili olarak akıllarda kalan sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

https://youtu.be/rY_KHnsGCks?t=13

Turgut ve Aslıhan hatun un zehirlenmesinde Ertuğrul beyin en çok şüphelendiği Bahadır beyi gözlem altına alır ancak bahadır bey bu olayı kendisinin yapmadığını söyler. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak. Diriliş 99.bölüm fragmanı çıktı mı? Diriliş Ertuğrul 13 Aralık var mı saat kaçta başlayacak.

[caption id="attachment_54625" align="aligncenter" width="540"]Diriliş 99.bölüm fragmanı ne zaman çıkacak?Diriliş Ertuğrul 13 Aralık var mı saat kaçta başlayacak.Diriliş 99.bölüm fragmanı çıktı Diriliş 99.bölüm fragmanı ne zaman çıkacak?Diriliş Ertuğrul 13 Aralık var mı saat kaçta başlayacak.Diriliş 99.bölüm fragmanı çıktı[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***