Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu

Yapımcılığını Osman Sınav ın yaptığı yeni dizi Sen Anlat Karadeniz ilk bölümü ile ekranlara geldi ve büyük bir beğeni topladı.Dizinin ilk bölümünde karakterlerin tanıtıldığı Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusuna kısaca bir göz atalım.

 
Sen Anlat Karadeniz Dizisi 2.Bölüm Neler Olacak Birinci Bölümde Neler Yaşandı

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu na bir göz atacak olursak Nefes evden kaçma planlarını her fırsatta yapan birisidir. Vedat ın adamları ise Nefes yengelerini evden dışarı çıkarmazlar kaçacağından korktukları için.Vedat ve Mustafa arasında ise iş anlaşması için pazarlık yapılmaktadır. Sürmene de yaşayan Mustafa İstanbul da yaşayan Vedat ın anlaşma içim yemek davetini kabul eder ve karısı Nefes e akşama misafir gelecek diye telefon eder.Nefes in ise yaşadığı evde telefonu bile yoktur.Evin hizmetçisini arayarak Nefes ile konuşan Vedat ona emri vaki bir şekilde misafir geleceğini söyler.Vedat ın kardeşi Eyşan Vedat ın her fırsatta dövdüğü ve yüzü gözü mor olan Nefes in makyaj yapmasını ister.Ablası Eyşan ise eve misafir getirme fikrinin yanlış olduğunu abisine söylese de artık ço geç kalmıştır.Mustafanın karısı ile Vedat ın karısının yıldızı hiç barışmamıştır.

 

[caption id="attachment_55481" align="alignnone" width="540"]sen-anlat-karadeniz-3-bolum-fragman sen-anlat-karadeniz-3-bolum-fragman[/caption]

Vedat ın evinde yemek için bir araya gelen Kaleli ailesi üyeleri tokalaştıkları esnada Mustafa nın kardeşi Tahir Kaleli Nefes in elinin üzerindeki morluğu görür ve şaşırır.Vedat ve Nefes in küçük oğullarının adı Yiğit ise içine kapanık ve babasını sevmeyen bir çocuktur.Yemek masasından kalkan yiğite babası Vedat bağırır annesi ile yukarı çıkan Yiğit üzerini değiştirirken Mustafa nın kardeşi Tahir in Nefes in ellerindeki morlukları görmesine ve elini tutmasına sinirlenen Vedat hiç acımadan Nefes in parmaklarını kırar.

https://youtu.be/pM9UxSkrcXM?t=1

Nefes in elindeki darp islerinin ne olduğunu Merak eden Tahir ise Vedat a bu durumu sorar Vedat ın kardeşi Eyşan ise bu durum karşısında bir yalan söyler ve Nefes in ellerini eve giren hırsızın yaptığını söyler.Parmağı kırılan Nefes bir yolunu bulur ve Eve misafir gelen Mustafaların arabasının arkasına Yiğit'i de alarak kaçmayı başarır.Sen Anlat Karadeniz dizisinde birinci bölümde çalan dizi müzikleri de dizide geceye damga vurdu.Bu şarkılardan biriside Sen Anlat Karadeniz Yarim Gezdiğin Yola Bakarım Şarkısı oldu.

Nefes ise Mustafaların arabasının arkasında Sürmene'ye kadar gider.Sürmene de araba Tahir e tarafından fark edilen Yiğit ve annesi Nefese yardım etmeye karar veren Mustafa nın karısı Asiye ve Tahir onları alır ve Sürmene'de bir kırıkçıya götürür önce.Burada acıya dayanıklı olduğunu söyler ve izleyenlerin duygu dolu anlar yaşamasına sebep olan o acılı sahne ortaya çıkar Kırıkçı amca parmakları yerine yerleştirken.

Sen Anlat Karadeniz 3.Bölüm Fragmanı İzle 

https://youtu.be/gDf1izzbLbg?t=7

Evden kaçan Nefes ve Yiğit i bulmak için Trabzon a gitmeyi kafasına koyan Vedat tüm adamlarını silahlandırarak Trabzon'a doğru yola çıkar ona engel olmaya çalışan kuzeni Eyşan ise Vedat ı biraz da olsun sakinleştirmeyi başarır.Nefes ölürse bende ölürüm diyen Vedat İse adamları ile birlikte Sürmene'ye doğru yola çıkar.

Sen Anlat Karadeniz Tahir Kimdir 


[caption id="attachment_55468" align="alignnone" width="306"]sen-anlat-karadeniz-tahir-kim sen-anlat-karadeniz-tahir-kim[/caption]

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu Tahir Kaleli rolü ile izleyenlerin karşısına çıkan başarılı oyuncu ise  Tuna Astepe dir. Mustafa nın kardeşi olan Tahir iyi bir denizcidir.

Sen Anlat Karadeniz Mustafa Kaleli Kimdir


[caption id="attachment_55466" align="alignnone" width="302"]Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu sen-anlat-karadeniz-mustafa-kim[/caption]

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu Dizide Mustafa Kaleli rolü ile karşımıza çıkan oyuncu Sinan Tuzcu  ise dizi de Tahir in abisi rolünde dizide yer almaktadır.

Sen Anlat Karadeniz Vedat Kimdir


[caption id="attachment_55469" align="alignnone" width="218"]sen-anlat-karadeniz-vedat-kim sen-anlat-karadeniz-vedat-kim[/caption]

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu Sen Anlat Karadeniz dizisinde ana erkek  karakter rolünde ise Vedat SAYAR rolü ile Mehmet Ali Nuroğlu rol alıyor.Nefes in eşi olan Vedat her fırsatta eşi Nefes i döver ve ona eziyet eder.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Kim


[caption id="attachment_55467" align="alignnone" width="254"]Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu sen-anlat-karadeniz-nefes-kim[/caption]

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu Sen Anlat Karadeniz dizisinde ana karakter olan bayan oyuncu ise Nefes karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu
dur.Vedat ile istemeden evlenmek zorunda kalan ve her fırsatta Vedat tan dayak yiyen Nefes in Vedat tan bir oğlu vardır.

Sen Anlat Karadeniz Eyşan Kim

[caption id="attachment_55465" align="alignnone" width="311"]Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu sen-anlat-karadeniz-eysan-kim[/caption]

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Konusu Sen Anlat Karadeniz dizisinde Eyşan rolünü ise Gözde Cansu canlandırmaktadır. Vedat ın hem ortağı hemde kuzen olarak amcasının kızıdır.

 

Yorum

  1. Güzel dizi nefesin acısı yaktı yıktı beni ,Tahir in nefes i sahiplenişi ona yardım etmesi şerefsizliği görmezden gelmemesi helal olsun mert adam deli Tahir sen güzel bi insansın helal sana helâlll ..

    YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***