Yuvamdaki Düşman Olcay Kimdir? Gerçek Adı, Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler

Yuvamdaki Düşman Olcay Kimdir ?


[kirmizitext]Yuvamdaki Düşman Olcay, Varlıklı, aristokrat bir aileden gelmektedir. Eşi Mehmet Ethem Çifthanlı öldükten sonra, hem ailenin hem de şirketin başına o geçmiştir. Yuvamdaki Düşman Olcay karakterini yakından tanıyalım.[/kirmizitext]


[caption id="attachment_55492" align="aligncenter" width="221"] Yuvamdaki Düşman Olcay Kimdir[/caption]

Yuvamdaki Düşman Olcay Kimdir Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan ve reyting sıralamasında üst sıralarda yer bulacağına inandığımız yeni dizi Yuvamdaki Düşman dizisi konusu ve Oyuncularını Dizihabersitesi Ekibi olarak sizlerle paylaşalım.

Yuvamdaki Düşman Oyuncuları


Bugün ilk olarak dizinin kudretli annesi rolünü canlandıran Olcay Cifthanli karakteri üzerimde duracağız. Yuvamdaki Düşman Olcay rolüne can veren oyuncumuzun gerçek adı Nebahat ÇEHRE'dir. Bir çoğunuz usta oyuncuyu zaten tanıyorsunuz. Nebahat Çehre, 15 Mart 1944 (74 Yaşında) Samsun doğumludur. Oyuncumuz,  dört çocuklu bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Ailenin tek kızı olan oyuncumuz anne tarafından Laz, baba tarafından ise Gürcü kökenlidir. Nebahat Çehre, 161 cm boyunda ve 61 kilodur. Usta oyuncumuz, henüz 15 Yaşında iken Türkiye güzeli seçilmiştir. Ilk olarak 1961 yılında Yaban Gülü isimli film ile oyunculuğa başlamıştır. 1967 yılında Yılmaz Güney ile evlenen oyuncumuz, 1968 yılında ayrılmıştır. 1976-1979 yılları arasında Yavuz Demir ile evli kalmıştır.

[caption id="attachment_55494" align="aligncenter" width="266"] Yuvamdaki Düşman Olcay Kim[/caption]

 
OLCAY: Altmışlı yaşların ortalarında, alımlı ve zeki bir kadındır. Varlıklı, aristokrat bir aileden gelmektedir. Eşi Mehmet Ethem Çifthanlı öldükten sonra, hem ailenin hem de şirketin başına o geçmiştir. Uzun yıllar şirketi yönetmiştir. Otoriter ve ailesine bağlıdır ve bu yüzden çok kontrolcüdür. Çocukları onun her şeyidir. Özellikle biricik kızı Nil’e, küçükken yaşadığı talihsiz bir olaydan ötürü çok düşkündür.

Nebahat ÇEHRE'nin Yer Aldığı Yapımlar:  • Haziran Gecesi - 2004

  • Candan Öte - 2006

  • Dün gece bir rüya gördüm - 2006

  • Aşk-ı Memnu - 2008

  • Muhteşem Yüzyıl- 2011

  • A.Ş.K. - 2013

  • Kara Para Aşk - 2014

  • Kanlı Ocak - 2015

  • Yuvamdaki Düşman - 2018


[caption id="attachment_55495" align="aligncenter" width="311"] Yuvamdaki Düşman Oyuncuları[/caption]

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***