Adını Sen Koy Ömerin Annesi Julide Kim

Hafta içi her gün yayınlanan ve beğenilerek izlenen  Adını Sen Koy dizisinde Ömer karakterinin annesi rolü ile izleyenlerin karşısına çıkan  Julide dizide Ömer in rolü gereği annesidir. Adını Sen Koy Dizisi  Ömer in Annesi Julide Kimdir peki boşanma aşamasında olan  Ömer in annesi Jülüde Zehra nın kararını değiştirebilecek mi bakalım.

 

Ömerin annesi Jülide rolünü canlandıran oyuncu Tuğçe Ersoy‘dur. 1978 yılında doğan Tuğçe Ersoy Ömer de çok fazla yaşça büyük olmadığını aralarında sadece 8 yaş gibi bir fark olduğunu sizlere hatırlatmakta fayda duyuyoruz.


Adını Sen Koy Ömerin Annesi Julide Kim


[caption id="attachment_55778" align="aligncenter" width="438"]Adını Sen Koy Ömerin Annesi Julide Kim Adını Sen Koy Ömerin Annesi Julide Kim[/caption]

Adını Sen Koy Ömerin annesi Jülide hanımın gerçek adı Tuğçe Ersoy dur ve kendileri  3 Aralık 1978 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra farklı dizilerde rol almıştır. Pek çok dizi çalışması bulunan Tuğçe Ersoy, 2005 yılında The İmam filminde, 2007 yılında ise Plajda isimli filmde rol aldı. Adını Sen Koy dizisinde ise başrol olan Ömer Karakterinin annesi Jülide olarak diziye girmiştir.

https://youtu.be/0VKq32xo_uk

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***