Çukur Büklüm Büklüm Şarkısı Senanın Abisi Emrah Amirin Söylediği Şarkı

Çukur dizisinin 19 Şubat akşamı yayınlanan bölümünde hemen herkesin Bodrum Masalı Dizisinden Ateş olarak tanıdığı Bodrum Masalı dizisinde de Sena nın abisi rolü ile büyük beğeni toplayan Çukur dizisinde serseri bir polis amirini canlandıran Amir Ateş in söylediği Çukur Büklüm Büklüm Şarkısı Senanın Abisi Emrah Amirin Söylediği Şarkı dizide gece ye damga vurdu.

 

Çukur dizisinde 19 Şubat akşamı çalan şarkıların yanı sıra dizide Emrah Amirin in söylediği şarkılarda izleyenler tarafından oldukça beğenildi.Emrah Amir karakteri ile diziye giren ve Sena nın abisi rolünü canlandıran oyuncu ilk bölümde diziye heyecan katacağının sinyallerini de verdi.

 

Çukur Mahallesinde hemen herkesi toplayan Emrah Amir Sena ya da sürpriz yapmayı unutmadı.Sena nın bulunduğu mekana giden Emrah Amir burada küçük bir org ile Sezan Aksu tarafından da seslendirilen Çukur Büklüm Büklüm Şarkısı Senanın Abisi Emrah Amirin Söylediği Şarkıyı seslendirdi.

 

[caption id="attachment_55851" align="aligncenter" width="258"]cukur-emrah-amir-soyledigi-sarki cukur-emrah-amir-soyledigi-sarki[/caption]

Çukur dizisinde çalan Büklüm Büklüm şarkısını Ferdi Özbeğen Seslendiriyor.Çukur Sena nın abisinin söylediği şarkı Büklüm Büklüm sözleri ve şarkısının orijinal video klibi beğeninize sunulmuştur.

ne söylesen ne beklesen
yaradandan ya da kaderinden
ele gecmez istedigin
ugruna savas vermediysen

sanki seni bogar gibi
sanki yeniden dogar gibi
sanki zaman zaman ölür gibi
acısını, çilesini çekmediysen

hani büklüm büklüm boynunda
hani paramparça ruhunda
hani soran gözlerle kapında
bekleyen dargın anıların gibi

https://youtu.be/jU7LlgfstnA?t=1

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***