Diriliş Günalp Kim? Gerçek adı ne tarihte var mı

Diriliş Günalp Kim? Gerçek adı ne tarihte var mı


Diriliş dizisi tüm heyacanı ile devam ederken Çarşamba akşamları hız kesmeden devam ediyor.Dizide bir taraftan karakterler rolleri gereği veda ederken bir diğer taraftan da diziye yeni oyuncular ve karakterler dahil oluyor. Diriliş Ertuğrul dizisine yeni dahil olan oyuncu Diriliş Günalp Kim? Gerçek adı ne tarihte var mı   Günalp karakterine hangi oyuncu can verecek  diye merak edenlerdenseniz eğer Diriliş dizisi Günalp rolünü  Engin Öztürk canlandıracak.

 

Diriliş dizisinde önümüzdeki bölümlerde diziye dahil olması beklenen Diriliş Günalp Emir Saadettin’in gizli ajanı rolüyle izleyici karşısına çıkacak. DirilişGünalp rolü ile ekranlara gelen oyuncu Engin ÖZTÜRK  28 Eylül 1986 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir.

 

https://youtu.be/eViTcIq1MUs

Diriliş Günalp Engin Öztürk Asker emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin 4. çocuğudur. Lise eğitimini Eskişehir Fatih Anadolu Lisesinde almıştır. 2003 senesinde ailesinin isteği üzerine Hava Har Okuluna girmiş fakat bu meleğin kendisine göre olmadığını anlayınca oyunculuk alanına yönelmeye karar vermiştir. 2008 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünü kazanmış ve 2012 yılında başarıyla mezun olmuştur.

[caption id="attachment_55920" align="aligncenter" width="326"]dirilis-gunalp-kim-gercek-adi-tarihte-varmı dirilis-gunalp-kim-gercek-adi-tarihte-varmı[/caption]

 

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***