Mutlu Yıllar Ülker.. Doğum Günün Kutlu Olsun

Mutlu Yıllar Ülker.. Doğum Günün Kutlu Olsun

ARZU

Iyi ki doğdun Menekşesinin Yıldızı?
Ilk tanıştığımız gün sana gıcık olmuştum aslında. Sen "Gülüm" falan derdin bana ben hep Ülker diye hitap ederdim tam ısınamadığım için:) Sonra ne zaman mı sevdim? Hani konu olsun diye arkadaşlarını sordum sana. Sende 3 katagoriye ayırdın. Ben hangisindeyim dediğimde. Ikincideydin ama Ilke geçmene az kaldı demiştim. O zaman emin oldum samimiyetinden. Mesela o an sen ilk katagoridesin deseydin bana. Kendini sevdirmek için yalan söylüyorsun diye seveceğim varsa da soğurdum senden. Ama sen doğruyu söylemeyi tercih ettin ve benimde kalbimi fethettin❤
O gün başladı #MorYıldız masalı(buradaki Mor beni, Yıldız ise Ülkerimi temsil ediyor). Sonra hergün konudan konuya daldık. Ülker bir Yıldızın ismiymiş onu öğrendim. Yıldızım demeye başladım sana❤ Yine bir gün sen Kapadokyaya gitmek istediğini söyledin. Bir anda ikimizi Kapadokyada hayal ederken bulduk kendimizi. Yükseklik korkumuz var balona binemeyiz bir sarı çiyanda bize laf atar. Ben sırf o kızın inadına balona binerim, Ülkerimde gider yolar o kızı. Ben parmaklarımı çiyan saçıyla kirletemem??kenardan tezahurat yaparım sana yıldızım. Sonra birlikte korksakta bineriz balona korkudan birbirimize sarılır??inene kadar ayrılmayız birbirimizden❤ Tebessüm ettiyor insana bunları hayal etmek bile:)
Ne kadar alıştıysak hayallerde buluşmaya. Ülkerimle yine başka bir hayalde buluştuk sonradan. Bu sefer benim istediğim yerde buluştuk. Mersinde "Eski" kitap cafenin önünde buluşup sarılıyoruz birbirimize. Etrafımızdakiler bunlar delimi diye garip garip bakıyorlarmış bize? Oradan sonra Sanat okuluna geçiyoruz. Çocuklarla beraber resim yapıyoruz okulda da? Maşallah bize ikimizde çok yetenekliyiz bu konularda:)
Neyse şimdi bugüne gelelim❤Bugün beraber Kapadokya'da kutlamak vardı ama olmuyor anca hayal kuralım biz:(
Doğum günün kutlu olsun Ülkerim❤ Benden akrostiş falan beklemiyorsundur nasılsa , şiir yazamadığımı biliyorsun:)
Iyi ki varsın Efulim❤
Bizim oralarda "Seni seviyorum" denmez. "Kurban olurum seni verene" denir. Bizim oralar dediğimde Karadeniz. Karadenizi bizim oralar yaptım sırf " Kurban olurum seni verene" diyebilmek için? Neysem
KuRBaN oLuRuM SeNi VeReNe YıLDıZıM?
Doğum gününde sana ne diliyorum??? Beni dahada çok sevmeni diliyorum❤ Biliyorsun ikinciliğe tahammülüm yok❤ Hiç ayrılmamızı diliyorum❤Çabucak yeni telefon alıp resimlerimi görebilmeni, resim atabilmeni diliyorum❤ Ve ışık saçarken hiç tükenmemeni diliyorum. Güneş Dünyaya en yakın olan yıldız. Dünyayı aydınlatmak için yanarak kendini tüketiyor Güneş. Tabi evrendeki diğer yıldızlarda öyle. Etrafındakilere ışık saçmak için yanıyorlar. Ve tabiki bir gün yanıp bitiyorlar:(
Sen o tükenen yıldızlardan olma❤ Zaten Ben Mor isem senin ateşini söndürüp Mor'a boyarım seni. Hiç sönmezsin?❤
Edebiyat yapma seviyem??haha:)))
Tekrar iyi ki doğdun❤iyi ki varsın Ülkerim❤
Son olarak şu isminin önüne Tatlıcı yazmana acayip gıcık oluyorum hala??(dil çıkaran emoji)

[caption id="attachment_55753" align="aligncenter" width="300"]Mutlu Yıllar Ülker.. Doğum Günün Kutlu Olsun Mutlu Yıllar Ülker.. Doğum Günün Kutlu Olsun[/caption]

[caption id="attachment_55754" align="aligncenter" width="400"] Mutlu Yıllar Ülker.. Doğum Günün Kutlu Olsun[/caption]

[caption id="attachment_55755" align="aligncenter" width="400"] Mutlu Yıllar Ülker.. Doğum Günün Kutlu Olsun[/caption]

 

MAHRİ

Ülkercan...❤
Seni ilk gördüğüm andan buraya tam 1 sene geçmiş..??
O gün kısaca, seni tanamıdan etmeden kardeşime doğum günleriniz kutlu olsun dedirtmiştim..??
Bu kezde seni o kadar iyi tanıdığımı söyleyemem..??
Çünkü uzak ara sen yokdun, sen varkende ben..??
Senin gibi tatlı, neşeli kızı dünyaya getiren annene sağolsun..???
Geçen sene Nisandi galiba arkadaşlarıma bi yazı yazmıştım..yazara koymak istedim ama olmamıştı..???
Onda bir çok arkadaşım var ve tabi sende..
Sana ben
ÜLKEROM❤azeriarkadaşım demişim..ve halada diyorum
Azeri arkadaşlarım çok..ama senin gibi tatlı dillisi daha yok)))
İyi ki doğdun..?????
Nice mutlu böyle güzel senelere..???
Sevilerek ve severek yaşa..??
Yüzünden gülümseme hiç ama hiiiiiç eksik olmasın...???
Yeni yaşın sana huzur dolu, tüm dileklerin kabul olduğu yaş olsun..
Bir tuhaf yazı oldu ama kalpten yazıldı..??
Seviyorum seni??????

 

EKREM

Nice Senelere Ülker Hep Bizimle Ol Kardeşim

 

CANSEL

Ad günün mübarek üreyinin bacıcanı⭐⭐⭐ İremist'im.
Ne yaxşı ki varsan, ne yaxşı ki men seninle tanış olmuşam:)))
Tanıdığım ilk günden özünü ele sevdirdin  ki ne olduğunu başa düşmedim.  aramızda her vaxt bir çekim var idi ama bele bir çekim olduğunu bilmirdim.
Doğrusunu deyim senin ilk zamanlar sevgine inanmırdım. Ama sonra herşey tamam deyişti. Senin sevgine inandım:) senin kimi insanın, uca könüllü insanların ilk sıradalardayam sevdiklerindwn. Bu menim üçün onurdu:)
Seni çox sevirem❤
#CanÜl'ün, Ül'ü. Evet biz #CanÜl olduq:)) men yaptım bu birleştirmeni.
Çiçeyim sen ne vaxt ureyime düştüN bilirsen?
Nedi ki mene demiştin 'ürek,  melek, çiÇek, ve dilek' sözlerini çox sevirem. O gün bir kez daha sevdim seni.
Ülkerimm öyle sicakkanlıdır ki. Hiç kötülük düşünmez. İyi niyetlidir. Naifdir. Ayrıca iyi de bir şairedir. Ülkerimi alan yaşadı arkadaşlar ?
Yaa onunla konuşan hiç sıkılmıyor kii:))) bende hiç sıkılmıyorum aksine çok eğleniyorum :) şiirler yazar bana sonra okur. Hatceden bahseder.  sonraa İstanbul'dakini anlatır (anladın sen), beraber dizileri yorumlarız:) kısaca çok iyi niyetli, yüce gönüllü, eğlenceli biridir benim çiçeyim? onu sevmesem olmazdı ki. Hep eksik kalırdı birşeyler. Bazen hayal kurduktan acaba ilk nerede buluşsak diyorduk. Benim aklıma Batum geldi. Çünkü nergiz çiçeyimin dizisi S.A.K Gürcistan Batuma geldiler. Sende buraya gelsen, ilk göstereceğim şey Ali&Ninonun heykelini göstermek olurdu. Hayallerimin Mimarı:) sen bana ilk günden şahzadem de diyorsun :)) ya böyle tatlı kızı kim sevmez ki adı üstünde Tatlıcı Ülker:)İyi ki varsın Ülkerim.
Seni çok seviyorum.
Doğum günün kutlu olsun. ❤?? 

  

 

37Yorum

 1. Nice Yıllara Ülker ???

  YanıtlaSil
 2. Mutlu Yaşlar Efendim

  YanıtlaSil
 3. https://youtu.be/iLqck_7tM7s
  Oleyyy ????Ülkerim gıcıklıklarımın sonuna geldik?senden sakladığım tüm gerçekleri öğreneceksin dermişim? Buraya yazacak bişey bırakmadım galiba çoğu şeyi yukarda. Bazı şeyleride mailde anlattım zaten? Iyi ki varsın Ülkerim canım yıldızım? Bizim buralarda seni seviyorum denmez ama seni çok seviyorum denebilir. Seni çok seviyorum Efulim. Çok'taki o oları uzatıp ergene bağlamayayım dedim?
  Birçok kişiyle inşallah hiç ayrılmayız, bitmeyiz , hep böyle dost kalırız diye dilerim ben ama seninle hiç ayrılmayacağımızı biliyorum. Ne bir sözümüz var birbirimize verdiğimiz ne de başka bişey ama bitmeyeceğimizi hissediyorum işte. Sana sayfa açılmadan uyuma demiştim inşallah uyumamışsındır?Gerçi bir buçuk saattir maillerime cevap vermediğini düşünürsek uyumuşta olabilirsin?Bini bırakıp nasıl uyuyabildin?
  Neyse. Yukardaki fotoların ikisini zaten görmüştün önceden. O kapadokyadaki resime "Sarı çiyan yolmaya gidiyoruz" yazmıştım ama sade hali daha güzel geldi gözüme? bu mutlu bahtiyar günümüzde sarı çiyanlarlamı uğraşacağız değil mi?
  Şarkımızı zaten yazmıştım önceden tekrarlamayayım da. E o zaman en bi kocamanından
  ?iYi Ki DoĞDuN eFuLim?MeNekŞeSiNiNiN YıLDıZı?
  yazıyorum ve bitiriyorum.

  YanıtlaSil
 4. Asi: dogum gunun kutlu olsun Ulkerim16 Şubat 2018 04:20

  Ulkerim inci cicegim simdi sana ne soyleyecegimi bilemedim aslinda cunki tum duygularimi yazarda paylasdim ;)
  Seni cok seviyorum ve senin gibi bi tatli kizi tandigim icin cok sansliyim oyle laf olsun diye degil gercekten bana cok iyi geliyorsun seninle sohbet ederken cok rahatliyorum cunki beni cok iyi anliyorsun ve her zaman yuzumu gulumsetiyorsun ve lutfen boyle kal :) :) :) yazarda bana tontis yanaklim dediyin zaman kiz tontis yanaklim ne ya dediyimde oylesin iste yontis yanaklimsin deyende beni kahkaha tuttu ve annem bana kizim basina havami geldi deli gibi ne guluyorsun dedi bende anneme anne benim yanaklarim cokmu tontis dedim bana bunumu dusunup guluyorsun dedi allah sana akil versin kendine deli diye diye sonunda deli olacaksin dedi neyse zaten senden baskasina bana tontis yanakli demesine izin vermem bu soz sana ozel :D sen soyleyince guzel duruyor ama yinede her an soyleme ;) amman ne zaman istersen soyle :D
  Iyi Ki Dogdun Iyi Ki Varsin Ve Iyi ki burda bizlerlesin ve sakin bi yere gitme hep bizimle kal :)
  Seni Cooooooooooooooooooooooooooooooo
  oooooooooooooooooooooooooooooooo
  ooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum inci cicegim ve hep sevecegim :D 8-) 8-)

  YanıtlaSil
 5. CanseL İyi ki doğdun bacıcano16 Şubat 2018 09:57

  Göğe be girebildim sonunda sayfaya.

  Ülkerimm iyi ki doğmuşsun ya valla sen iyi ki varsın. Bu kısacık zamanda herkesin gönlünü öyle fethettin ki ben bile anlamadım sana ne zaman kalbimi verdim.
  Doğum günün kutlu olsun ??⭐

  Şimdi çıkmam gerek. Sonra yine geleceğim

  YanıtlaSil
 6. Tatlıcı Ülker16 Şubat 2018 10:09

  Çok teşekkür ederim Ekrem abi :-D

  YanıtlaSil
 7. Tatlıcı Ülker16 Şubat 2018 10:10

  Teşekkürle abi :-D

  YanıtlaSil
 8. Tatlıcı Ülker16 Şubat 2018 10:13

  Sen her zaman benim tontiş yanaklım olarak kalacaksın. Seni çok seviyorum. Asla deyişmem. Resimde görmeyi nasip eden Rabbim gerçek hayatda sarlmayı nasip eder inşallah. Amin, amin :-D :-) ;-)

  YanıtlaSil
 9. Tatlıcı Ülker16 Şubat 2018 10:16

  Çok sağol bacişkosunun üreyi :-D Kalbin emin ellerde merak etme. Onu her zaman koricam. Seni çok Seviyorum iyikide tanımışım :-) :-D ;-)

  YanıtlaSil
 10. Oleyyy Ülkerim gıcıklıklarımın sonuna geldiksenden sakladığım tüm gerçekleri öğreneceksin dermişim Buraya yazacak bişey bırakmadım galiba çoğu şeyi yukarda. Bazı şeyleride mailde anlattım zaten Iyi ki varsın Ülkerim canım yıldızım Bizim buralarda seni seviyorum denmez ama seni çok seviyorum denebilir. Seni çok seviyorum Efulim. Çok’taki o oları uzatıp ergene bağlamayayım dedim
  Birçok kişiyle inşallah hiç ayrılmayız, bitmeyiz , hep böyle dost kalırız diye dilerim ben ama seninle hiç ayrılmayacağımızı biliyorum. Ne bir sözümüz var birbirimize verdiğimiz ne de başka bişey ama bitmeyeceğimizi hissediyorum işte. Sana sayfa açılmadan uyuma demiştim inşallah uyumamışsındırGerçi bir buçuk saattir maillerime cevap vermediğini düşünürsek uyumuşta olabilirsinBini bırakıp nasıl uyuyabildin
  Neyse. Yukardaki fotoların ikisini zaten görmüştün önceden. O kapadokyadaki resime “Sarı çiyan yolmaya gidiyoruz” yazmıştım ama sade hali daha güzel geldi gözüme bu mutlu bahtiyar günümüzde sarı çiyanlarlamı uğraşacağız değil mi
  Şarkımızı zaten yazmıştım önceden tekrarlamayayım da. E o zaman en bi kocamanından
  iYi Ki DoĞDuN eFuLimMeNekŞeSiNiNiN YıLDıZı
  yazıyorum ve bitiriyorum.


  Bunu gece yazmıştım Ülkerim. Ama youtube linkide attığım için denetim bekliyor hala bu yorumum?. Daha fazla beklemesin dedim linki çıkarıp tekrar kopyaladım o yorumu:)

  YanıtlaSil
 11. Nasılsa sabah izledin video'yu yıldızım??????

  YanıtlaSil
 12. Ulkerim seni pek tanimiyorum ama cok iyi kalpli arkadasimsin seni cok seviyorum can parem nice mutlu yillara dogum gunun kutlu olsun ailenle sevdiklerinle guzel gun gecirmeni dilerim canim

  YanıtlaSil
 13. Ablalarım neredesiniz ya gelsenize sayfaya:))
  Ela ablam, Defne ablam. Zara ablam neredesiniz?

  YanıtlaSil
 14. Bugün güzel bir kızın doğum günü dediler parti var dediler bende koştum geldim:))
  ÜLKERİM kuzum hayırlı yaşlar
  Hayırlı, bereketli, huzurlu bir ömrün olsun. Sevdiklerinle sevenlerinle.
  Yeni yaşın sana sonsuz mutluluk getirsin. Herşey gönlünce olsun tüm hayallerin ve dileklerin gerçek olması
  Dileğiyle mutlu yıllar güzellik :))))

  YanıtlaSil
 15. Canselim geldim burdayım:))
  Güzel kalpli kardeşim
  Hoş geldin sefalar getirdin nerelerdeydin özlettin kendini
  Nasıl canım iyimsin ne var ne yok

  YanıtlaSil
 16. Arkey Madhubala16 Şubat 2018 13:37

  Canımın ıçı.kalbi guzel kardesım.Ulker ım .Yenı yasın sana saglık.mutluluk.huzur ve bol şans getirsin.Allah seni sevdıklerinden hıç ayırmasin.Senı çok sevıyorum.Senı ıyı kı tanımışım.Benım için çok degerlısın.Dogum gunun kutlu olsun melegım

  YanıtlaSil
 17. Zara ablam ben siteye giremiyordum. Web sayfası yok yazılıyordu hep:(( iyiyim ben sen nasılsın? dur özelden de mesaj yazıcam sana

  YanıtlaSil
 18. ??????ULKERIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN GÜL YÜZLÜM BİTANEM ALLAH UZUN VE MUTLU Bİ ÖMÜR VERSİN SEVDİKLERİNLE ???????????????????????????
  Seni taniyali çok olmasa da çok kanım ısındı çok sevdim?????????

  YanıtlaSil
 19. ÜLKER CANIM
  İYİ Kİ DOĞDUN
  DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...
  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmessin.yeni yaşının sana sağlık mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle...

  YanıtlaSil
 20. Defne ???CANSELİM HOŞGELDİN ???16 Şubat 2018 15:12

  Canselim hosgeldin nasılsın biz de seni çok özledik kuzum?????????????????
  ELAMM akşama yazar ancak..

  YanıtlaSil
 21. Canselim sana özelde yazdım

  YanıtlaSil
 22. Çok teşekkür ederim Zarinom inşallah seneye hep birlikte kutlarız ;-) Amin, amin, amin

  YanıtlaSil
 23. Sende benim için çok değerlisin Serpilşkom:) İyiki seni tanımışım birtanem. Bu melek seni çok seviyor haberin olsun :-) :-D ;-)

  YanıtlaSil
 24. Ooo Defnoş Allah ne verdiyse katmışsın yorumuna. Ama bir şey söyleyim mi süper olmuş. Böyle rengaren aynen beni anlatyor. Tam doğum günü havasında yorum olmuş. Teşekkür ederim :) :-) :-D SENİDE ÇOK SEVİYORUM :-P

  YanıtlaSil
 25. AYŞENURCUM teşekkür ederim. Rabbim seninde yüzünü daima güldürsün. Seni yeni tanyorum ama çok sevdim :-D :-);-)

  YanıtlaSil
 26. Doğum günün kutlu olsun canımmmm ablammm.Seni çoooooookkkkk seviyorum canım Ülkeromm.İyiki varsın

  YanıtlaSil
 27. Seni çççççoooooooooook ama çok seviyorum şipşirin ablamm.seninle tanışdığım günden her zaman beni mutlu etdin senile konuşmayı o kadar çok seviyorum ki her mesajı benim için çok önemli ve anlamlı...
  İyiki varsın canım kıymetli ablammm

  YanıtlaSil
 28. Mersinli ELA ❤️❤️❤️17 Şubat 2018 00:24

  ???ÜLKERİMMMMM???
  ??? NURTANEM ???
  ???BİRTANEM ???
  ???CANPAREM ???
  DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN
  İYİ Kİ DOĞDUN İYİKİ ARKADAŞIMSIN
  ??SENİ ?? ÇOK ?? Ç??OK ?? ÇOK ?? SEVİYORUM
  ÜLKERİM GÜZEL HEP GÜLSÜN DAİMA MUTLU OL
  MUTLU YILLAR ÜLKERİM ????❤️❤️

  YanıtlaSil
 29. Ayy Eloşum Nurtanem teşekkür ederim. Eeee sizler olduktan sonra benim yüzüm zaten her zaman gülücek :-D :-) :-)

  YanıtlaSil
 30. Çox sağol Canikim :-D :-D Nə yaxşıkı varsaneee :-D

  YanıtlaSil
 31. Yalnız bişey farkettin mi Ülkerim bitek bana burada cevap yazılmamış??????????????

  YanıtlaSil
 32. Ürəyimmm canımm menim ne yaxşıki sende varsan

  YanıtlaSil
 33. Durumu sana şöyle açklayayım Menekşem. Burda yazdığım arkadaşların hiç biriyle mailde devamlı sohbet etmiyoruz. Ama senile mailde resmen muhabbetin dibine vuruyoruz ;-) Hem fark etdiysen Mahriyede hayla yazmadım.

  YanıtlaSil
 34. ♥İyiki♥doğdun♥canım♥ablam♥iyiki♥varsın♥
  ❤❤❤❤❤Bu gün çok özel günlerden birisi çünkü bu gün benim kalbimin- Ülkeromun doğum günü???
  Canım ablamla kısa bir sürede tanıçmamıa ramen onu çok ama çok sevdim..benim için çok önemli ve kıymetli..
  En iyisi ben canım ablamla nasıl tanışdığımı anlatayım??

  ❤❤Ohom ohom bir gün ben dizi yorumlarında "Tatlıcı Ülker" isimli bir üye gördüm ve hemencik arkadaş teklifi gönderdim ama belki 1 hafta falan arkadaşlık teklifim kalbul olunmadı (meyerse kalbimin hesabı engeliymiş)Sonra kabul olundu...Ayy çok mutlu oldum çünkü ilk mesajında beni çok mutlu etdi ilk günden onu çok sevdim♥♥♥İlk bana ne dedi biliyormusunuz?ilk bana minik prenesim dedi ama ben bu hitanı bu sözü çok sevdimmm:)
  Her mesajında bir anlam verdi her mesajı benim için çok önmli ve özəldi:-)
  Onunla konuşurek çok mutlu oluyordum yeni dini şeyler öyreniyorum sayesinde???
  Biliyormusunuz onunla konuşduğum gibi hiç kimseyle konuşmuyordum:)çok özgürum onunla konuşurek benim her yaramazlığma sabr ediyordu:)ona ben bir ara bibişkom (teze)diyordumm:))
  Canım ablamın güzelliği anlatasam bitmez....
  Ama ben malesef uzun yazamıyıcam desrlerim var diye.


  ♥♥♥♥Bir daha söylüyorum iyiki doğdun canım abalam iyiki varsın iyiki senu tanıdım kalbimmmm♥♥♥♥

  YanıtlaSil
 35. Banena??? belki ben iki yerden konuşmak istiyorum???
  Iyi ki varsın diyenimiz yok ama " Iyi ki varım canım kendim"?Çok seviyorum kendimi yaa

  YanıtlaSil
 36. Mersinli ELA ❤️❤️❤️CANSELİM PIRLANTAM HOŞ GELDİN ???17 Şubat 2018 03:35

  CANSELİM PIRLANTAM AY PARÇAM SENİ ÇOK SEVİYORUM
  HOŞ GELDİN
  ❤️?????❤️?????????

  YanıtlaSil
 37. Günaydın Defne sisterim Ela ablam bende siZi çok seviyorum ve özledim :) üye olsanıza sizde

  YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***