Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı? Sen Anlat Karadeniz Neler Olacak?

Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm


ATV ekranlarında yayınlanan ve sinegraf yapımcılığınında ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz dizisi daha ilk bölümünden itibaren büyük ses getirdi. Hem konusu hem de oyuncuları ile büyük beğeni toplayan dizi reyting sıralamasında ikinci bölümü ile ilk sırayı kaptı. Uzun süredir reyting sıralamasında birinciliği hiç bir diziye bırakmayan TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin de bu üstünlüğü bitmiş oldu. Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm Fragmanları yayınlandı. Peki 3. bölümde dizide bizi neler bekliyor.

[caption id="attachment_55578" align="aligncenter" width="400"]Sen Anlat Karadeniz Konusu, Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları, Sen Anlat Karadeniz Fragman Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm[/caption]

Sen Anlat Karadeniz 2. Bölüm Özeti


Vedat adamları ile beraber Nefes ve Tahir'i uçurumun köşesinde sıkıştırmıştır. Bu sırada Tahir'in abisi Mustafa ve ikiz kardeşler yardımına gelirler. Tahir, Nefes'e ona güvenip güvenmediğini sorar. Nefes Vedat'a teslim olmak yerine, Tahir'in elini tutup kısıldıkları uçurum kenarından Karadeniz'in hırçın dalgalarına atlamayı göze alır. İkili suyun altına doğru el ele dalarlar fakat Nefes bayılır ve Tahir'in elinden sıyrılarak Karadeniz'in derinliklerine doğru yavaşça inmeye başlar. Tahir, Yiğit'i sahile çıkarır ve tekrar denize dalarak  Nefes'i aramaya başlar. Tahir, Nefes'i bulur ama Nefes'in kalbi durmuş nefes almamaktadır. Tahir suni tenefüs yaparak onu hayata geri getirir ve Vedat ile ikilimizin kaç-kovala aksiyonu kaldığı yerden devam eder.

Tahir. Nefes ve Yiğit'i yayına alarak güvendiği arkadaşlarının kahvaltı salonuna götürür. Orada dinlenip kıyafetlerini değiştiren üçlü ilk önce Osman hoca'nın yanına giderler. Nefes'in kırık parmağını tedavi ettirmek isteseler de durum kötüdür. Osman Hocanın yanından ayrılan üçlümüz, bir araçla yayla evine giderler. Vedat onların elinden kaçmasını kendine yedirememiş ve adamları ile beraber ilk önce kahvaltı salonuna giderek Tahirin dostlarına işkence ederek gittikleri yeri öğrenmiştir. Vedat adamları ile beraber Osman hocanın yanına gider ve onuda konuşturmak için eziyet etse de Osman Hoca onların yerini söylemez. Bu sırada Vedat'ın kız kardeşi Eyşan gelir ve kardeşini durdurur. Eyşan bu işi kendisine bırakmasını bir gün sonra Nefes ve oğlu Yiğiti kendilerine getireceklerini söyler. Eyşan, Kaleli kum işletmesine giderek Mustafa kaleli'yi finans durumlarının iyi olmadığını ve Nefes ile Yiğit'i kendilerine vermezlerse şirketlerinin batacağını söyler. Mustafa Kaleli bu teklifi reddetse de köşeye sıkışmış ve bir çıkış yolu aramaktadır. Aile olarak bu çıkış yolunun Tahir'i evlendirmekten geçtiğine karar verirler.

[caption id="attachment_55579" align="aligncenter" width="400"] Sen Anlat Karadeniz 2. Bölüm Özeti[/caption]

 

 

Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm Neler Yaşanacak


Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm yine seyircilerine heyacan dolu bir bölüm sunacak. Tahir ile Nefes git gide birbirlerine daha fazla yakınlaşırken, Yiğit de ilk kez korkmadığı bir erkek ile yakınlaşmış ve Tahir'i çok sevmeye başlayacak. Tahir, ailesinin Kaleli şirketini kurtarmak için kendisini evlerdirme planını sevmese de Vedat ve Eyşan'ın planlarını bozmak için çaresiz kız isteme ve yüzük takmak zorunda kalacak. Nefes, Vedat'ın kendisine takıntılı olduğunu bildiği için kaçmaya ve bu güzel insanlara gelebilecek zararlardan korumaya çalışacaktır. Fakat kendisi kaçarken Yiğit'in zarar görebileceğini düşündüğü için "Bana bir şey olursa, denizden gelen kaplanın oğluma bakacağını biliyorum" diyerek oğlu Yiğit'i Tahir'e emanat etmek istemektedir. Tahir ise onun bu düşüncelerini kabul etmeyecektir.

 

14Yorum

 1. Çarşambayı iple çekiyorum Tahir ve nefes güzel insanlar. .adamsın Tahir helal sana.

  YanıtlaSil
 2. Bu diziyi seviyorum ya çarşambayı beklemedeyim .

  YanıtlaSil
 3. Dizi Çok Güzel başka bir günde olsa Diriliş karşısında umarım erken final yapmaz

  YanıtlaSil
 4. Tahir çok iyi ya Nefesle konuşması atışması çok iyi ya yiğit de ne çok sevdi Tahir abisini canım ya bakalım neler olacak .Tahir Kaleli adamsın .

  YanıtlaSil
 5. Bence 1ciliği hakediyor sen anlat Karadeniz dizisini çok sevdim çoook Tahir adamsın nefes de çok tatlı biri Asiye gelin de ne mert kadın he helal olsun çarşambayı bekliyorum bekliyoruzzzzzzz ..

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel dizi konusuda müzikleri de ,ve mükemmel oyuncularıda çok başarılı izlemeye devam seviyorum bu diziyi. Bizde beklemedeyiz çarşambayıııı .. sen anlat Karadeniz /biz izleriz. .

  YanıtlaSil
 7. Sen anlat Karadeniz dizisinin Tahiri ulaş tuna astepe çok iyi ya adamsın .. Tebrikler ..

  YanıtlaSil
 8. Aynen ve sen anlat Karadeniz /biz izleriz de dinlerizde .)

  YanıtlaSil
 9. Son 1 gün kaldı sen anlat Karadeniz i beklemedeyim .

  YanıtlaSil
 10. Son 4 saat kaldı sen anlat Karadenize beklemedeyiz Tahir in gazabı yakacak .

  YanıtlaSil
 11. Salamlar arkadaslar

  YanıtlaSil
 12. Salamlar nasilsiz

  YanıtlaSil
 13. Sen Anlat Kardenizi bende cox seviyorum

  YanıtlaSil

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***