3 Şubat 2018 Cumartesi

Survivor 2018 Fragmanı. Survivor İlk Tanıtımı Yayınlandı.

Survivor 2018 All Star


TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor 2018 All Star'ın başlamasına sekiz gün kala ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Survivor 2018 Fragman sizlerle paylaşalım.

[caption id="attachment_55552" align="aligncenter" width="953"] Survivor 2018 Fragman[/caption]

 

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor başlamasına sekiz gün kala ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Malesef yayınlanan ilk fragmanda beklentiler yarım kaldı. Ilk tanıtımda sadece Ünlüler takımında yer alan isimlerin bir kısmı tanıtılmış oldu.

 

 

https://youtu.be/k2EVNiMs8Sw

3 Comments

Survivor'un İlk tanıtımı izledim
Ama gönüllüler takımnı göstermedler
Survivor'un başlamasna saylı günler kaldı gönüller takmnda kimler var hala bilmiyoruz.....

Bu sezon şampiyon gönüllüler takımından çıkacak diye düşünüyorum

Umarım ben yanılırım

Selamlar herkese:) Sadece ünlülerin yer aldığı fragman yayınlandı. Turabi kendini kral ilan ediyor. Hakan "Kral çıplak" demeye gidiyor. Murat neler değişmiş survivorda onu görmeye gidiyor. Merve Aydın kadın şampiyon olmaya:) Damla tecrübelerini göstermeye:) Nihat Doğan yüreğini ortaya koyacakmış:) Sema yeni rekorlar kırmaya:) Nagihan yine ve yine Kıskanılmayı amaçlıyor:)Sahra kendini geliştirmiş miş:) Adem , Ümit Karan ve Hilmi nin sloganları aklımda kalmamış.
Yedeklerle beraber olası gönüllü kadrosu da bu isimlermiş okuduğum kadarıyla:
Nevin Yanıt
Firuze Gamze Aksu 
Birsen Bekgöz
Demir Jason Long
Ecem Karaağaç 
Ipek Yaşar
Ramazan Kalyoncu 
Anıl Berk Baki
Funda Alkayış 
Berkan Karabulut 
Irem Akın
Büşra Nur Yalçın 
Yağmur Banda
Yiğit Marcus Aral 
Cumali Akgül
Isimlerini öğrenebildikte bide yüzlerini görseydik şu gönüllülerin çok iyi olacaktı. Herhalde ilk oyun çekildikten sonra ilk bölümün fragmanında görebileceğiz onları. Gönüllülerin tanıtımı hala yok :( yarışmacıların dün gece Adaya doğru yola çıktıkları söyleniyor. Bu senede Dominiktemi çekiliyor Survivor acaba. Kaç senedir hep Dominikte çekiliyor. Panamadan niye vazgeçtiler? Dominikteki ünlülerin kaldığı adayı kendi ülkem gibi biliyorum artık? Tolga Karelin Büyük adadaki yalanlardan kaçıp yılanlarla yaşamaya bile razı olarak taşındığı bir küçük adacık vardı. Birde Ünlülerin adası Gönüllülerinkiden daha büyüktü ama Gönüllü adasında balık daha fazlaydı ya da daha kolaydı tutması:) Ünlülerin balık tutmak için baya bir açılmaları gerekiyordu:)

Zaram Asim Serpilim nasilsiniz????☘?
Arzucum sen admin mi oldun burada ismin koyulasmis da?

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***
EmojilerEmojiler