Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Fragman Özeti

Star tv ekranlarında yayınlanan ilgiyle izlenen Ufak Tefek Cinayetler adlı dizide en son bölümde neler olmuştu.Bu bölümde 14 Şubat sevgililer günü olması nedeniyle herkes kendine göre bir kutlama peşindeydi.Mehmet Arzu'ya yeniden aşık oluyor ve sevgililer gününde Burcu ya değil Arzuya bir buket gülle geldi ve Arzu bundan hiç hoşlanmadığını ve ona Burcunun yanına gitmesini söyledi,benim yüzümden Burcu ya yalan söyleyemezsin ben bu işin içinde yokum dedi ve çiçekleri çocukları görmesin diye dolaba fırlattı.

 

 

Taylan ise sevgililer günü için neler yapacağını düşünüyor ve mağazalara bakıp fikir edinmeye çalışıyordu birden aklına bir şey geldi ve omuzuna Pelin'in P sini dövme yaptırdı Pelin eve döndüğünde ona sürpriz yaparak dövmesini gösterdi. Pelin çok mutlu olmuştu fakat onun aklı Serhan;ın otelde kaldığını ispatlamaktı çünkü Merve bunu gayet ciddi bir biçimde bütün sarmaşıktan gizlemeye çalışıyordu fakat sarmaşık bunu çoktan duymuştu.

 

Pelin çok tehlikeli bir işe kalkıştı ve otelin kayıtlarına ulaşmaya çalıştı fakat görevliler bunun mümkün olmadığını öğrendi. Oteldeki bütün odalarının giriş kartlarını ele geçiren Pelin bütün odalara girdi sonunda Serhan'ın kaldığı odayı buldu fakat tam bu sırada Serhan da odaya girmek üzereydi Pelin sesleri duyup hemen bir dolabın içine girdi.Serhan oturmuş dergi karıştırırken ona telefonlarını açmadığı için kızan Oya da odaya geldi ve Pelin odada Serhan ve Oya;yı birlikte görür artık Pelin bu ilişkiyi öğrenmiştir.

 

[caption id="attachment_53580" align="aligncenter" width="378"]Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Fragman Özeti Ufak Tefek Cinayetler 18.Bölüm Fragman Özeti[/caption]

Dizimizin kısaca özeti böyleydi son derece heyecanlı bir yerinde kalan dizimizi haftaya merakla bekliyoruz.Ufak Tefek Cinayetler her salı 20.00 da Star tv ekranlarında. Merve tüm çabalarına karşı evliliğini kurtara bilecek mi?Pelin Serhan ve Oya ilişkisinde nasıl bir tavır alacak? Mehmet Burcu,Arzu üçlüsü arasında neler yaşanacak?

 

https://youtu.be/eJai-gIGPos

17. bölümde Pelin hiç zaman kaybetmez ve hemen babası,Serhan,Oya hep birlikte bir yemek organize eder Serhan ve baba iş konuşurlar.Pelin yemeğin ortasında Merve ile Serhan ın ayrıldığını ,Serhan'ın artık Oya ile birlikte olduğunu söyler Oya ve Serhan rahatsız olurlar fakat olan olmuştur.Bakalım önümüzdeki bölümde daha nasıl gelişmeler olacak bunları salı akşamı hep birlikte izleyeceğiz.Ufak Tefek Cinayetler her salı Star tv ekranlarında.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***