Diriliş Sivas Valisi Hüsamettin Karaca Kimdir Tarihte Var mıdır

Diriliş Sivas Valisi Hüsamettin Karaca Kimdir Tarihte Var mıdır sorusu Diriliş dizisinde 28 Mart 2018 akşamı yayınlanan bölümde izleyenlerin merak ettiği sorulardan oldu.Sultan ın Sadettin Köpek i bitirmek için Ertuğrul Bey ile anlaşması ve Sivas Valisi Hüsamettin  Karaca dan bu konuda yardım alacağını annesine söylemesi ile birlikte Diriliş dizisine ilerleyen bölümlerde diziye Sivas Valisi olarak katılacak oyuncu kimdir.

 

Diriliş dizisinde ilerleyen bölümlerde diziye dahil olması beklenen Sivas Valisi rolündeki oyuncu hakkında bilgiler gelmeye başladıkça sitemizde yerini alacaktır.Sivas Valisi Hüsamettin Karaca Kimdir?
Sivas Valisi Hüsamettin Karaca heybetli ve güçlü, kuvvetli bir adamdır. Tüm Anadolu da gücü kuvveti bilinen Sivas Valisi Hüsamettin Karaca karakterine Diriliş Ertuğrul dizisinde kim hayat verecek kısa zaman içinde göreceğiz. Aslında Sivas Valisi Hüsamettin Karaca devletin önemli subaşılarından ve komutanlarından biridir. Özellike Selçukluların doğu sınırları ona emanettir.

0 Yorum

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar Silinecektir. ***